Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Perkamiausios

Šiuo metu nėra geriausiai parduodamų prekių

Populiariausios prekės

No best sellers at this time

Naujausi straipsniai

Information

Specialūs pasiūlymai

Striukių skalbimas

Striukių skalbimas

Ruduo, žiema ir pavasaris neapsieina be šiltesnės striukės, o ši kaip mat purvinasi: tai dėl blogo oro, tai dėl neatsakingų vairuotojų, tai dar dėl kokių nors priežasčių, kurių tikrai netrūksta. Todėl būtina žinoti kaip skalbti striukes, kad vėliau netektų gailėtis ar labai gretai ieškoti naujos.

Visų pirma, žiūrėkite į etiketes, kuriose yra skalbimo nurodymai. Nepaisydami etiketėse esančių nurodymų striukę tikrai greitai sugadinsite, ji gali tapti ne tokia šilta kaip iš pradžių ar ne tokia išvaizdi, kokia norėtųsi, jog būtų po skalbimo. Tai – mažiausios įmanomos blogybės, kurias gali sukelti neatsakingas skalbimas.

Itin dideli nešvarumai šalinami rankomis

Nors daugumą striukių, įskaitant ir didžiąją dalį pūkinių, galima skalbti skalbimo mašinoje, didžiausias dėmes, ypatingus nešvarumus geriau šalinti rankomis prieš skalbimą. Tam yra įvairiausių priemonių, kurių pasirinkimas prekybos centre atims visą galybę Jūsų laiko, todėl be didesnio vargo rasite sprendimą net ir gana giliems nešvarumams. Skalbimo mašina be intensyvaus skalbimo programos sudėtingesnių dėmių negali pašalinti, o tokios programos dažnai netinkamos striukių skalbimui.

Teniso kamuoliukai – priedas skalbimui

Keistai gali skambėti, tačiau teniso kamuoliukai yra viena iš puikesnių priemonių, padedančių išsaugoti striukės pūkus savo vietose. Skalbdami pūkinę striukę į skalbimo mašinos būgną kartu įdėkite ir keletą (užtenka 2-5) teniso kamuoliukų. Tai nėra skalbimo priemonė, pakeičianti miltelius ar skystą ploviklį, padedanti geriau išmušti dėmes, bet tai puiki priemonė apsaugoti pūkus. Kiti teigia, kad geriau teniso kamuoliukus dėti į kišenes – po vieną kamuoliuką į kiekvieną kišenę (žinoma, jei telpa). Pamėginkite ir atraskite, kuris iš šių dviejų variantų Jums labiau tinka. Beje, vertėtų įsitikinti, kad kamuoliukai yra švarūs, nedažo.

Jei galite neskalbti – neskalbkite

Daugumai rūbų pritaikoma frazė, tačiau striukėms, ir ypač pūkinėms, tai labai svarbu. Jei yra galimybė nuvalyti nešvarumus drėgna kempine ar specialiomis priemonėmis – taip ir padarykite. Pūkinės striukės puikiai apsaugo nuo vėjo, drėgmės, šalčio, o kiekvienas skalbimas palaipsniui mažina šių savybių kokybę, kol galiausiai jos visai prarandamos ir striukė tampa nebent tik grožio, stiliaus dalimi, bet ne puikia apsauga žvarbiu oru.

Gręžimas neturi būti per stiprus

Nors norime, kad striukė kuo greičiau išdžiūtų ir kuo mažiau nuo jos varvėtų vanduo po skalbimo, visgi vertėtų nepersistengti su gręžimo programa. Kuo ji bus švelnesnė, tuo mažiau bus kenkiama striukei, tuo ilgiau ji Jums tarnaus. Pasvarstykite, kas Jums svarbiau – trumpesnis džiovinimo laikas ar ilgiau turima kokybiška striukė.

Džiovinimas reikalauja šiek tiek dėmesio

Jei kitus drabužius galime tiesiog pakabinti ir palikti džiūti ar dedame į džiovyklę, tai pūkines striukes reikėtų džiovinti dėmesingiau. Pakabinkite (geriausia ant pakabos) išskalbtą striukę gerai vėdinamoje, šiltoje ir sausesnėje patalpoje. Jei pūkai sušoko į gumulus – išskaidykite juos ir tai ne tik grąžins striukės puikias savybes, bet ir pagreitins džiovimą. Kartas nuo karto pūkinę striukę vertėtų papurtyti lyg pagalvę – taip džiovimo procesas bus vienodesnis, spartesnis, o pūkai išsiskaidys taip, kaip turi.

Tinkamai prižiūrėdami pūkinę striukę galėsite džiaugtis buvimu lauke net ir esant dideliems šalčiams, Jums nebus baisus rudeniškas lietus, nereikės rūpintis nauja striuke kiekvieną sezoną ir išleisti krūvos pinigų valyklų paslaugomis, kurios ne visuomet garantuoja kokybišką valymą. 

Prekė pridėta į palyginimą!