Kategorijos

Naujausi straipsniai

Plėšyti džinsai  - jaunatviška, bet ne tik jaunimui

Plėšyti džinsai - jaunatviška, bet ne tik jaunimui

Plėšyti džinsai - tai jaunatviškas, stilingas drabužis, kurie vienus žavi ir vilioja, o kitiems atrodo nepatraukliai ir netgi baisiai. To priežastimi yra ryškus išsišokimas, išsiskyrimas iš įprastų džinsų, todėl mėgstantys išsiskirti dažnai labai palankiai atsiliepia apie plėšytus džinsus.

Plėšytų džinsų derinimo klausimas sukelia šiokių tokių pasvarstymų, tačiau džiugu tai, kad jie puikiai tiks įvairiausių kūno formų savininkėms. Svarbiau yra derinti juos prie kitų drabužių. Viena iš griežtesnių taisyklių, kurią laužyti galima tik kuriant savitą ir ypač iššaukiantį stilių, - plėšyti džinsai turi atverti ir parodyti kojas, o ne pėdkelnes.

Dažnai plėšytus džinsus siejame su triukšmingais vakarėliais, koncertais ir kitomis šėlionėmis, tad odinis švarkelis yra tikrai puikus pasirinkimas, net ir paprastas, klasikinis, tačiau ne pernelyg oficialus švarkelis atrodys puikiai.

Jei Jums jau nebe 18 ir nenorite per daug atkreipti į save dėmesį, tačiau norite dėvėti šaunius plėšytus džinsus, reikėtų rinktis šiek tiek gesinantį komplektą ir marškinėlius rinktis vienspalvius, o batelius kuo paprastesnius, neišsiskiriančius iš daugumos. Puikiai tiks ir sportinio stiliaus laisvalaikio bateliai.

Žinoma, jei norite aiškiai pabrėžti, jog šiandien Jums galvoje pramogos ir trokštate atsipalaiduoti bei puikiai praleisti laiką, vertėtų rinktis marškinėlius su iššaukiančiais užrašais, ryškiomis spalvomis, galbūt netgi plėšimais ar juostelėmis. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog kuo džinsų plėšimų daugiau, tuo kuklesnis turėtų būti viršutinis rūbas.

Plėšytų džinsų mada daugelio galvoje jau praeityje, tačiau iš tiesų plėšyti džinsai į madą vis dažniau ir dažniau grįžta, nes sukuriama įvairiausių derinių, galinčių tą patį rūbą paversti visiškai nauju. Be kita ko, plėšyti džinsai nebūtinai parduodami parduotuvėje - galite tokiu būdu atnaujinti ir savo senus, kur ne kur nusitrynusius ir praradusius išvaizdą džinsus. Žinoma, jie galbūt neatrodys taip patraukliai kaip pirkti nauji, tačiau kodėl gi nepamėginus eksperimento namuose? Ypač jei spintoje turite ar planuojate artimiausiu metu įsigyti stilingus, naujus plėšytus džinsus, pagamintus profesionaliai.

stilingos_kelnes

vyriski_dzinsai

stilingi_dzinsai

Prekė pridėta į palyginimą!