Kategorijos

Naujausi straipsniai

Vasaros hitas - peršviečiami moteriški drabužiai

Vasaros hitas - peršviečiami moteriški drabužiai

Šiais metais, kai tik atšils orai, matysite gausybę peršviečiamų, skaidrių drabužių, nes tai šių metų šiltojo sezono hitas, neturėsiantis sau lygių. Žinoma, jei tik lietuviški orai moterims leis tuo pasidžiaugti, bet neabejojame, kad rasite tiek puikių dienų, tiek ir idealiai tinkančių rūbų esant ne tokioms puikioms oro sąlygoms.

Skaidrūs moteriški drabužiai yra puikus būdas pasidžiaugti ir išryškinti savo nepriekaištingas kūno linijas, atkreipti į save daugiau dėmesio. Drąsūs, kiek iššaukiantys drabužiai, ypač suknelės puikiai atspindi pastaruoju metu vis stiprėjantį, ryškėjantį dailios lyties atstovių charakterį.

Žinoma, nevertėtų įsivaizduoti, jog permatomi rūbai yra tik paprasčiausias tinklelis ar drabužiai iš suaugusiųjų pramogoms skirtų parduotuvių - tai kur kas subtilesnis rūbas, turintys ne tik permatomą dalį, bet ir kruopščiai dizainerių sugalvotus raštus, juostas, dengiančias tas kūno dalis, kurios neturėtų kiaurai rūbų. Puikūs deriniai, kuriuos sukūrė savo srities profesionalai tikrai atrodo stulbinančiai.

Dažna moteris mūsų kraštuose save nuvertina ir iššaukiančių drabužių vengia, tačiau rekomenduojame šiais metais pakelti savivertę ir nebijoti atkreipti į save daugiau dėmesio. Juk tai metų top'as! Be to, tai gali tapti ir puikiu pretekstu nuosekliai mankštintis, lankyti sporto klubą ar kiekvieną dieną skirti laiko aktyviam judėjimui.

Platus peršviečiamų rūbų pasirinkimas (peršviečiamumas gali būti labai įvairaus lygio) leis išsirinkti sau tinkamą drabužį tiek ypatingai drąsioms, tiek ir kur kas kuklesnėms merginoms ir moterims. Be viso to, renkantis drabužius jų stilių reikia derinti ir su tuo, kur ir kokiomis aplinkybėmis žadate dėvėti. Vargu ar peršviečiami rūbai tiks kasdieniam darbui,  tačiau iškilmingoms šventėms, laisvalaikiui ar netgi maloniam vasariškos dienos pasivaikščiojimui tikrai rasite tinkamą.

Nors 2018 metų šiltojo sezono naujiena skirta moterims, tikėtina, kad ir vyrai dėvės kiek daugiau peršviečiamų elementų turinčių drabužių, tad vertėtų tai įvertinti planuojant atnaujinti savo garderobą. Rekomenduojame nepamiršti derinti aprangos stiliaus ir poroms tarpusavyje - pabrėžkite savo ryšį sutampančiomis detalėmis ar bent vientiso stiliaus aksesuarais, juk taip dar maloniau!

elegantiska_suknele

permatoma_suknele

persvieciama_palaidine

Prekė pridėta į palyginimą!