Kategorijos

Naujausi straipsniai

Gėlėti rūbai - vasariškas pasirinkimas

Gėlėti rūbai - vasariškas pasirinkimas

Gėlių raštai, ryškios ir jaukios spalvos – tai vasariškas pasirinkimas, kuris pagyvina mūsų kasdienybę. Nors įprasta manyti, jog gėlės ir panašūs raštai labiau skirti moterims, šiuo metu pasiūloje apstu ir gėlėtų rūbų, kurie puikiai papuoš net ir konservatyvesnį stilių vertinančius vyrus.

Net ir niūresnėmis vasaros dienomis galima gatvėje išvysti nemažai žmonių, pasipuošusių būtent galėto marginimo drabužiais, suteikiančiais tai dienai daugiau šilumos ir jaukumo. Galima būtų ginčytis ir ilgai diskutuoti, kiek iš tiesų tai padeda suteikti tai dienai šilumos, tačiau galime būti tikri – kuo daugiau spalvų, tuo jaukiau ir maloniau tiek mums patiems, tiek ir mus matantiems žmonėms. Pamėginkite įsivaizduoti, kaip atrodytų miestas vasaros dieną, jei jame visi būtų apsirengę pilkos ar juodos spalvos vieno rašto drabužiais - toks miestas primintų apokalipsės padarinius.

Gėlėti rūbai taip pat gali būti ir puiki stilių pabrėžianti Jūsų detalė. Kol kolegos neperlipa per save ir į darbą biure ateina apsirengę panašiai kaip rudenį ar pavasarį, Jūs galite įnešti daugiau stiliaus, daugiau gyvumo į savo darbo vietą vien tik pasikeisdami drabužius iš tų, kuriuos esate įpratę dėvėtį, į tokius, kurie šaukte šaukia, jog dabar vasara ir tai turi jaustis.

Žinoma, ne visuomet gėlėtais rūbais pasipuošęs žmogus jausis gerai, kartais toks stilius gali priversti pasijusti balta varna. Į oficialius priėmimus, ypatingos svarbos verslo susitikimus tikrai ne visada derėtų atvykti vasariškai pasipuošus ir atsipalaidavus. Be abejonės, yra išimčių, tačiau Lietuvoje, kur dauguma žmonių vis dar gana konservatyvūs ir susikaustę, vertėtų elgtis apdairiau. Žinoma, kažkas turi tapti tuo pirmuoju, tačiau tai reikėtų daryti palaipsniui, atsargiai ir tik mažomis detalėmis. Nebent esate azartiški ir norite parodyti, kad Jūs galite atsipalaiduoti ir jaustis vasariškai maloniai net ir dirbdami svarbiausius darbus. O jei dar ir Jūsų partneris ar klientas bus panašios nuomonės - sėkmė garantuota!

Vasariški gėlėti rūbai neturėtų Jūsų nuvilti ir rudens metu, kol pasitaiko šiltų dienų neslėpkite savo drabužių giliai į spintą, verčiau ir lietingą bei vis tamsėjantį rudenį papuoškite ryškiomis spalvomis ir amžinai žydinčiomis gėlėmis!

ilga_suknele

stilinga_palaidine

geletas_sijonas

Prekė pridėta į palyginimą!