Kategorijos

Naujausi straipsniai

Viena suknelė - daug būdų ją vilkėti

Viena suknelė - daug būdų ją vilkėti

Būna, jog norisi vieną dieną vienokios, o kitą dieną visai kitokios suknelės. Deja, reta dailiosios lyties atstovė gali įgyvendinti tokią svajonę ir turėti kelių kambarių buto dydžio spintą su šimtais skirtingų suknelių, tad tenka riboti save. Arba ieškoti alternatyvų. Viena iš alternatyvų - universali suknelė.

Viena suknelė, kuri pasižymi galimybe ją vilkėti skirtingais būdais, yra optimalus sprendimas norint kas dieną atrodyti vis kitaip. Suknelė sukurta taip, jog keičiant jos užsirišimą būtų galima sukurti vis naują, kitaip atrodantį drabužį. Be abejonės, nereikia tikėtis, jog skirtumai bus tokie, jog bus neįmanoma atpažinti, jog tai ta pati suknelė, tačiau bendras vaizdas tikrai skirsis ir pastabesnė akis iš karto pastebės, jog kažkas yra kitaip nei buvo.

Pagrindiniai skirtumai matomi suknelės viršutinėje dalyje, tiek priekinėje, tiek nugarinėje dalyje, priklausomai nuo pasirinkto susirišimo būdo. Be abejo, galima koreguoti ir suknelės ilgį, sukelti vieną ar kitą pusę. Menkas pakeitimas, skirtingas užrišimo mazgas ir rezultatas gali maloniai nustebinti.

Sunkiausia dalis - išmokti skirtingus rišimo būdus, tačiau aiškios instrukcijos ar keli eksperimentai ir tapsite profesionale asmenine savo stiliste-dizainere. Rekomenduojame vos tik įsigijus šią universalią lengvai transformuojamą suknelę skirti keletą valandų eksperimentams prieš veidrodį. Pramokus keletą skirtingų būdų vėliau bus nepalyginamai lengviau susiruošti, užtruksite nedaug laiko, mat pirmus kartus laiko reikės tikrai gerokai daugiau.

Siūlome turėti porą tokių suknelių, vien tik tam, kad turėtumėte skirtingų spalvų. Ieškant dar daugiau išskirtinumo vertėtų derinti prie suknelės lengvą megztuką ar švarkelį, skirtingus aksesuarus, taip rezultatas bus dar geresnis ir patrauklesnis.

Be abejonės, viena suknelė nepakeis šimto kitų, tačiau turėdami tokią universalią suknelę tikrai galėsite džiaugtis galimybe lengvai ir greitai pakeisti savo stilių. Ypač tai patrauklu kelionėse, į kurias pasiimamų drabužių skaičius yra labai ribotas. Tad galbūt jau pats laikas pasirūpinti savo vasaros kelionėmis ir įsigyti nuostabią universalią suknelę, iš kurios greitai pasidarysite dar bent kelias kitas?

universali_suknele

elegantiska_suknele

prabangi_suknele

Prekė pridėta į palyginimą!