Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kai kelnėse per karšta padeda vyriški šortai

Kai kelnėse per karšta padeda vyriški šortai

Vasaros metu karščių sulaukiame neretai. Ar tai būtų viena kita diena, ar ištisa savaitė, tai gali būti ne tik nemalonu, bet ir pavojinga sveikatai, tad reikia gerai pasirūpinti ir tinkama apranga, ir kitomis apsisaugojimo priemonėmis.

Trumpi vyriški šortai yra puiki galimybė karštą vasaros dieną leisti lengviau kvėpuoti kojoms, leisti joms gauti daugiau saulės. Vienu metu galėsite leisti ir šiek tiek kojoms įdegti, ir odai suteiksite daugiau šviežio oro, tad bent keletą kartų per vasarą tikrai vertėtų apsiauti šortus.

Šortai labiau yra laisvalaikio drabužis, tad jei dirbate solidų darbą biure, bendraujate su klientais ar partneriais, toks rūbas greičiausiai nėra geriausias pasirinkimas Jums, bet savaitgali, ar vakarais išėję pasivaikščioti į parką, nuvykę prie jūros ar ežero, pamirškite kelnes - vyriški šortai bus kur kas geriau. Žinoma, ilgai ant saulės būdami turėtumėte naudoti saulės kremą, o prie ežerų dažnas palydovas ir kraugeriai uodai, tad nepamirškite priemonių ir nuo jų.

Šortai vyrams gali būti labai įvairių ilgių, tačiau populiariausiųjų dvejetukas yra labai aiškus: vos dengiantys kelius ir iki kelių. Tiek vieni tiek kiti yra puikus laisvalaikio pasirinkimas pagal savo poreikius ir pomėgius.

Įprasta vaikščioti su maudymuisi skirtais šortais, tačiau jei vykstate prie ežerų gerai pagalvokite ar užtenka turėti vien šiuos vienus. Šlapi šortai ne tik ne kaip atrodo atsitraukus nuo ežero, bet ir gali būti nemalonūs dėvėti, tad vertėtų su savimi turėti ir sausus, geriausia tokius, kurie iš tiesų yra labiau laisvalaikio rūbas nei drabužis maudynėms.

Stilingi vyriški šortai puikiai derės prie laisvalaikio marškinėlių. Dažniausiai šortuose būna dvi šoninės kišenės, bet pasitaiko ir kur kas daugiau kišenių turintys šortai. Vertėtų suprasti, kad tai daugiau stiliaus detalė, o ne talpi erdvė (be abejo, yra išimčių). Prigrūstos šortų kišenės dažnai ne tik ne kaip atrodo, bet ir priverčia Jus nuolat kilstelėti šortus aukštyn - juk diržo ar petnešų prie šortų neseksite. Visgi, mada besidomintys vyrai gali ginčytis - yra šortų modeliai, prie kurių petnešos puikiai tinka ir netgi gali būti prie jų prisiūtos. Gal vertėtų išmėginti ir tokį derinuką?

stilingi_sortai

vyriski_sortai

stilingi_vyriski_sortai

Prekė pridėta į palyginimą!