Kategorijos

Naujausi straipsniai

Paplūdimio suknelės

Paplūdimio suknelės

Vasaros metu dažnai keliaujama į paplūdimius: prie jūros, ežero ar upės. Be abejonės, mėgaujamasi tiek vandens gaiva, tiek ir išnaudojama saulės kaitra, tačiau kartais visko būna kiek per daug. Tokiose situacijose norisi ką nors apsivilkti. Vienas iš geriausių pasirinkimų - paplūdimio suknelė.

Paplūdimio suknelės ypatingos tuo, jog yra lengvos, dažniausiai peršviečiamos, tačiau tuo pat metu šiek tiek labiau saugo nuo saulės spindulių ir nudegimų, sumažina vėjo atpučiamą vėsą. Be kita ko, dėvint paplūdimio suknelę, o ne tik maudymosi kostiumėlį, jaukiau ir etiškiau išeiti už paplūdimio ribų ar mėgautis kavinės gėrimais ir maistu.

Pasirinkti lengvą paplūdimio suknelę nėra labai sunku - jų pasirinkimas puikus ir beveik visos jos spinduliuoja vasariška nuotaika: akiai malonios spalvos, šilti raštai, vizualinis lengvumas. Kiek kebliau išsirinkti tinkamą medžiagą. Bene geriausias pasirinkimas - šilkas, tačiau tokios suknelės bus brangesnės, jų pasirinkimas kiek mažesnis. Kitos medžiagos gali būti tokios pat komfortiškos ir ne ką mažiau prabangiai ir lengvai atrodančios, todėl galite nedvejojant riktis tai, kas patinka.

Siūlome vengti tamsių spalvą (nebent turite tam savų priežasčių), kadangi tamsūs atspalviai traukia karštį ir tokia suknelė visai neatrodys lengva bei sukels papildomą diskomfortą. Nevertėtų įsijausti ir į akį rėžiančius marginimus, kur kas geriau ir stilingiau atrodo abstraktaus, nestipriai gėlėto rašto vasarinės suknelės. Vienspalves rinkitės malonių, šiltų pastelinių spalvą, kurios akivaizdžiai rodytų, jog mėgaujatės šiltu oru ir vasariškais malonumais.

Rinkdamiesi vasarišką suknelę galite pagalvoti ir apie savo turimą maudymosi aprangą. Galbūt laikas ją atnaujinti, o galbūt suknelę reikėtų derinti prie maudymosi kostiumėlio spalvų ir raštų. Juk net ir prie jūros ar miesto paplūdimyje norisi atrodo stilingai ir patraukliai.

Papildę savo garderobą vasariška suknele neprašausite pro šalį - bent porą kartų per vasarą tikrai pavyks ištrūkti į paplūdimį, o turint gražią ir naudingą suknelę tik dar labiau mėgausitės puikiu oru ir galimybėmis leisti laiką gamtoje, atsigaivinti nuo miesto šurmulio, triukšmo ir smogo.

papludimio_suknele

stilinga_suknele_vasarai

vasarine_suknele

Prekė pridėta į palyginimą!