Kategorijos

Naujausi straipsniai

TOP 5 Kalėdų dovanos vyrams

TOP 5 Kalėdų dovanos vyrams

Vienas iš visiems mėgstamiausių, Kalėdų, sezonas yra jau labai arti. Prisiminkite tai, kad dovanos – tai viena pagrindinių šios šventės laukimo priežasčių. Jei dar neišsirinkote dovanų artimiems žmonėms - pasinaudokite šiuo sąrašu, kuris jums turėtų padėti apsispręsti.

Peteliškės

Norite pabrėžti vidinį vyro džentelmeną? Pasirinkite įteikti peteliškę. Šie aksesuarai būna įvairių medžiagų ir spalvų, tačiau išrinkti kurią dovanoti tikrai nėra sunku. Galite būti originalūs ir dovanoti medinę peteliškę - tai unikali dovana, kurią galima visaip išmarginti: miesto fonas, kalėdinis arba tradicinis baltų raštas - viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos.

puosni_peteliske kaledine_dovana_vyrui

Petnešos

Petnešos - tai puikus ir retai dovanojamas aksesuaras, todėl tikrai pabrėš Jūsų išskirtinumą. Petnešas galima dovanoti tikrai įvairaus amžiaus vyrams ir vaikinams, nes jų dydį nesunkiai galima reguliuoti, o pats aksesuaras yra labai universalus. Vis dėlto, petnešų spalva patariama rinktis atidžiau. Įprastai nesirinkti siūloma vienspalvių juodų ar baltų petnešų. Išrinkite įvairiais raštais išmargintas petnešas. Būtent tokios išsiskirs iš kitų. Raštų būna labai skirtingų, tačiau išrinkti tinkamą yra tikrai nesunku. Jeigu gerai žmogaus nepažįstate, rinkitės minimalistinį dizainą. Išmarginimus galima derinti su kaklaraiščiu arba parinkti kitos spalvos. Kalėdų temos petnešos - puikus pasirinkimas norint pabrėžti kokia proga dovana yra įteikiama.

petnesos_vyrams dovana_vyrui

Sąsagos

Sąsagas gauti Kalėdų proga – tikrai malonus ir teigiamas emocijas sukeliantis įvykis. Toks aksesuaras yra retas pirkinys, dėl to bus tikrai puiki dovana. Sąsagos būna labai įvairių spalvų, tam tikros sąsagos yra nešiojamos specialioms progoms, bet išrinkti jas nėra sunku. Visados prisiminkite vyro laikrodį -  sidabrinės (arba sidabrinės spalvos) sąsagos tinka daugeliui, o jei ne – rinkitės auksines (arba aukso spalvos). Jaunatviškumą pabrėžti mėgstantiems vyrams tiks ir įvairiaspalvės, humoristinės sąsagos.

sasagos_vyrams dovana_vyrui

Bandanos

Bandanos – tai lyg ilgos skaros, dengiančios nuo vėjo visą kaklą iki nosies. Puiki dovana žiemai - šalikų nemėgstantis vyras tikrai nesušals. Bandanos būna sportinės ir nebūtinai. Paprastos yra nešiojamos netgi mieste šaltą vėjuotą lietuviškos žiemos dieną. Sportinės bandanos – puikus pasirinkimas slidininkams ir snielgentininkams – tikriems žiemos sporto mėgėjams. Tai gali būti puiki dovana bėgiojantiems.

 bandana_vyramsdovana_bandana

Sportiniai krepšiai

Eidamas į sporto klubą Jūsų vyras vis dar nešioja savo aprangą toje senoje kuprinėje? Padovanokite jam sportinį krepšį. Jų būna tikrai visokių spalvų, todėl rinkitės tokį, kokią spalvą mėgsta Jūsų vyras. Jei dovanojate žmogui, kurio mėgstamiausios spalvos nežinote - rinkitės minimalistinio dizaino, juodą.

Kalėdų metas į kiekvienus namus atsineša savo dovanas ir šiltą laiką su šeima bei kitais artimais žmonėmis. Tikimės, kad šis sąrašas padės Jums išsirinkti dovaną, kuri atneš šiltus jausmus į Jūsų namus per ateinančias šventes.

  sportiniai_krepsiai      sportinis_krepsys

Prekė pridėta į palyginimą!