Kategorijos

Naujausi straipsniai

Suknelės ne tik vasarai, bet ir žiemai

Suknelės ne tik vasarai, bet ir žiemai

Suknelė - tai populiariausias vasariškas puošnus moteriškas rūbas. Tačiau ar kada nors susimąstėte užsidėti suknelę šaltojo sezono metu? Galvojate, kad tokiam drabužiui per šalta ir su sukneles iškęsti lietuvišką žiemą neįmanoma? Klystate, dar ir kaip įmanoma. Viena iš naujausių mados tendencijų - suknelė žiemai.

Tiek vasarą, tiek žiemą suknelė yra tas rūbas, kuris pabrėžia moteriškas formas, jį sudaro išvien per liemenį einanti dalis sujungta su sijonu. Jos būna tinkamos įvairioms progoms – ilgomis rankovėmis arba ne, su maža iškirpte priklausomai nuo renginio oficialumo ar moters kuklumo. Šiais laikais suknelės taip pat yra vienas iš svarbiausių verslo moters rūbų.

Žieminės suknelės - nauja mados klasika

Būtent šaltajam sezonui skirta suknelė sulaikys Jūsų kūno šilumą. Tokio tipo drabužis yra siuvamas pasitelkiant naująsias technologijas ir iš storesnės nei paprastai medžiagos. Šiltas, nors iš pažiūros ir vasariškas, drabužis puikiai pabrėš Jūsų stilių ofise net ir žiemos metu. Suknelę galite rinktis labai įvairių spalvų, bet prisiminkite, kad būtent ji turi pabrėžti Jūsų skonį stiliuje, pabrėžti moterišką kūno formą. Galite rinktis raudoną, juodą, baltą spalvas, tačiau nesidrovėkite išsiskirti dramblio kaulo ar avietinės spalvos drabužiu.

Svarbiausia, juk yra išlikti madingai, net ir žiemą, taigi būtent tokia suknelė tiks Jūsų puošnumui pabrėžti. Toks drabužis - bet kurios moters garderobo žavingoji dalis. Suknelės taip pat būna ir išmargintos įvairiais raštais. Raštai gali suteikti optinę iliuziją ir paslėpti arba pabrėžti kai kurias kūno linijas. Madinga naujiena - minimalistinių motyvų raštai, pabrėžiantys šį naują ir modernų stilių. Moterims, norinčioms išsiskirti iš kitų dailiosios lyties atstovių, yra patariama rinktis kuo originalesnį, unikalesnį suknelės detalizavimą. Pastarųjų metų naujiena ir patraukli mada - senovės baltų ir žemaičių tradiciniai raštai, kurie padės Jums išlikti unikalia.

Apibendrinant, galima teigti, kad žieminė suknelė - puikus pasirinkimas ieškančioms gražiai atrodančio ir lietuviškai žiemai tinkančio rūbo. Tai yra madingas, jaunatviškas, tačiau taip pat ir formalus drabužis.

                       stilinga_suknele  silta_suknele  ilga_suknele

Prekė pridėta į palyginimą!