Kategorijos

Naujausi straipsniai

Šiltos liemenės vyrams

Šiltos liemenės vyrams

Rudens, žiemos ir ankstyvojo pavasario sezonai pasižymi savo šaltu oru, todėl norėdami atrodyti stilingi ir neperšalti galite savo aprangos stilių paįvairinti liemenėmis. Tai drabužis, kurio kai prisireikia labai trūksta daugeliui mūsų. Liemenės būna įvairių medžiagų ir stilių, norint išsirinkti sau tinkamą yra tikrai nesunku, tai gali kiekvienas. Taigi, kaip tokį universalų ir naudingą drabužį išsirinkti sau be didesnio vargo?

Svarbu žinoti, kokios liemenės norite. Jos būna vilnonės, pūkinės, odinės, netgi džinsinės. Šiltesnės liemenės puikiai tiks kaip alternatyva šiltiems drabužiams, pavyzdžiui megztiniams. Jos Jums puikiai pasitarnaus savaitgalį išeinant į miestą, vakare greitai nueinant iki krautuvės, išvedant šunį pasivaikščioti po parką, arba šaltesnio vakaro prasibėgiojimams. Ieškantiems formaliai aprangai tinkamų liemenių greičiau teks rinktis ne šiltas, bet plonas, pakeičiančias švarką. Žiemą tokio pasirinkimo nerekomenduojame.

Liemenės būna įvairių spalvų, todėl vyrams, kurie siekia palaikyti stilių patariama vienu metu įsigyti keletą drabužių vienu metu. Šilta vilnonė liemenė palaikys Jūsų klasikinį įvaizdį, ypač tuomet, jei ją priderinsite su klasikinio stiliaus kelnėmis ar džinsais. Taip pat svarbu pastebėti, ar Jūsų perkamas drabužis turi gobtuvą, kurį galėsite atsegti jei jo nereikia, arba kai gobtuvas yra neatsiejamas su Jūsų dėvimu megztiniu. Džinsinės liemenės yra kiekvieno „hipsterio stilių kurti siekiančio vyro viena iš svarbiausių detalių, bet kalbant apie jų šilumos savybes jos pasirodo palyginti prastai. Galite rinktis džinsine liemenę su pašiltinimu iš vidaus - taip bus kur kas geriau šaltą žiemą. Pūkinės liemenės yra siuvamos iš puikios ir kokybiškos medžiagos, pasitelkiant naujausias technologijas. Svarbu yra atkreipti dėmesį į drabužio išmatavimus, ypač į pečių juostą. Per maža liemenė varžys Jūsų judesius, o to nenori niekas.

Apibendrinant galima teigti, kad visada yra svarbu mokėti išsirinkti savo stilių. Tik tokiu būdu žinosite ką ir kaip derinti. Kartais galima pasimėgauti kažkuo egzotišku, taigi nebijokite kartais pafantazuoti apie naujus aprangos derinius. Patariama naujus rūbus pirkti su draugu ar drauge, kurie pasakytų savo nuomonę dėl Jūsų naujo stiliaus.

       vyriska_liemene                        pukine_liemene

silta_liemene

Prekė pridėta į palyginimą!