Kategorijos

Naujausi straipsniai

Skrybėlės vasarai – ir madinga, ir naudinga

Skrybėlės vasarai – ir madinga, ir naudinga

Vasaros metu privaloma pasirūpinti tinkamu galvos apdangalu. Priešingu atveju rizikuojama nemenkomis sveikatos problemomis: perkaitimu, saulės smūgiu. Vienas iš geriausių pasirinkimų moterims - vasariškos skrybėlės.

Vasariškos skrybėlės pirmiausiai užtikrina, jog tiesioginiai saulės spinduliai nekaitintų Jūsų galvos, tad jausitės kur kas komfortiškiau bei dalinai būsite apsaugoti nuo saulės smūgio. Tuo pačiu, platūs skrybėlės krašteliai suteikia apsaugą ir nuo nudegimo. Jei krašteliai nėra ypač platūs, tai mažų mažiausiai apsaugomos ausys, kartais nosis, tuo tarpu didelės skrybėlės saugo ir pečius, visą veidą, tad mėgaujantis karštomis ir saulėtomis dienomis neteks vėliau gailėtis dėl skausmingo nudegimo.

Skrybėlės paskutiniu metu ypač populiarios ne tik tarp dailiosios lyties atstovių, bet taip pat atitinkamas skrybėles renkasi ir vyrai. Žinoma, jos skiriasi nuo moteriškų, tačiau principas išlieka panašus. Vyriškos skrybėlės dažniausiai yra mažesnės, tačiau jos vis tiek geriau saugo galvą nei paprastą vasarinė kepuraitė.

Moterims pasirinkimas išlieka kur kas didesnis ir jos gali rasti nuo paprasčiausios šiaudinės skrybėlaitės, idealiai tinkamo paplūdimyje iki tvirtos kokybiškos kaubojiškos skrybėlės, kuri labiau skirti aktyviam laisvalaikiui ar netgi darbui gamtoje. Tiesa, pastaroji Lietuvoje mažai populiari. Tai gali būti puiki proga išsiskirti iš minios.

Patogios vasariškos skrybėlaitės ieškančioms damoms siūlome rinktis lengvas, laisvas medžiagas, tačiau vertėtų pagalvoti ir apie jų išsilaikymą ant Jūsų galvos vėjuotą dieną - virvelės tikrai vertingos, net jei atrodo, jog nepatogu. Esame tikri, jog vėjuotą dieną įvertinsite šį priedą.

Skrybėlaitės dažnai papuošiamos įvairiais kaspinėliais, juostelėmis ar kitais priedais, todėl tai suteikia galimybę lengviau derinti jas prie savo stiliaus, kurti naują įvaizdį, ieškoti išskirtinio, unikalaus sprendimo. Nesunkiai pritaikysite ir papildomą, galbūt savo rankomis kurtą aksesuarą, o dėl to tikrai verta pasistengti – juk nebūtų nei vienos kitos tokios pačios skrybėlaitės.

Nuostabios skrybėlės vasarai – pasirinkimas, kuriuo tikrai neteks gailėtis. Jau įsigijote? Pasirūpinkite, kad ir Jūsų antroji pusė ar geriausia draugė turėtų panašią, kartu jausitės dar geriau, o svarbiausias, būsite ne tik madingi, bet kartu ir apsaugoję save nuo pavojingų saulės spindulių, kad ir kaip patraukliai skamba pasivaikščiojimai pajūriu ar poilsis prie ežero karštą vasaros dieną.  

 skrybeles_jazz  juoda_didele_skrybele   vasariska_skrybele 

Prekė pridėta į palyginimą!