Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kelioniniai krepšiai

Kelioniniai krepšiai

Talpūs ir patogūs kelioniniai krepšiai - gera alternatyva lagaminams. Tai gali būti ir ypač talpūs, dideli krepšiai, skirti ilgoms kelionėms lėktuvu ar kitomis transporto rūšimis, o taip pat ir nedideli kelioniniai krepšiai atitinkantis daugelio aviakompanijų rankinio bagažo reikalavimus.

Dažnai kelioninius krepšius renkasi tie, kurie keliauja rečiau. To priežastis - nepatogus lagamino laikymas po kelionės. Lagaminas įprastai yra nekintančios formos, tad net ir būdamas tuščias užima nemažai vietos, tuo tarpu didelė dalis kelionių krepšių gali būti kiek deformuojami, pavyzdžiui suspaudžiami, tad keli talpūs kelioniniai krepšiai lengvai ras vietą spintoje ar ant lentynos, tuo tarpu lagaminams reikės kur kas daugiau vietos.

Nemažu privalumu laikoma ir tai, jog kelioniniai krepšiai yra lengvesni už lagaminus. Mažesnis svoris leidžia išvengti problemų oro uostose dėl bagažo viršsvorio, o taip ir Jums lengviau kai tenka savo mantą nešti. Nešimui palengvinti didesni kelioniniai krepšiai visai kaip ir lagaminai turi patogias rankenas bei ratukus.

Kelioninius krepšius mėgsta rinktis ir specifinius daiktus kelionės metu su savimi gabenantys keliautojai, kadangi krepšių dydis yra labai įvairus ir stipriai nukrypsta nuo standartinių lagaminų matmenų. Be keliautojų tokius krepšius labai vertina ir sportininkai, kurie sutalpina ir nemažai vietos užimančią aprangą, ir kitus ekipuotės elementus.

Kelioniniai krepšiai puikiai tinka daug važinėjantiems automobiliu, kadangi nepilnai juos prikrovus taupoma vieta. Mažesniuose automobilius krepšių galimybė keisti formą yra išsigelbėjimas. Žinoma, nereikia krepšio lyginti su maišu, kurio forma gali keistis kaip tik jau sugebėsite suspausti, tačiau lyginant su lagaminu kelioninis krepšys yra lengvai transformuojamas ir kone prisitaikantis prie rėmu, į kuriuos bandote jį įsprausti.

Rinkdamiesi kelionėms skirtą krepšį galite rinktis iš labai daug įvairių dydžių, nuo mažiausių, puikiai tiksiančių trumpoms kelionėms ar vaikams, iki didelių, kuriuose sutalpinsite būtiniausią bagažą savaitei ar netgi dar ilgesniam atostogų laikui. Galime Jus nudžiuginti, jog didelis skirtingų dizainų pasirinkimas suteikia galimybė prisiderinti prie savo stiliaus, poreikių ar tiesiog paįvairinti kelionę ir suteikti jai daugiau teigiamų emocijų.

krepsys_kelionei rankine_kelionei stilingas_krepsys

Prekė pridėta į palyginimą!