Kategorijos

Naujausi straipsniai

Moteriški stilingi ir šilti žieminiai paltai

Moteriški stilingi ir šilti žieminiai paltai

Šaltai lietuviškai žiemai atėjus pasirūpinkite šiltu, kokybišku, o taip pat ir stilingu apdaru – rinkitės klasikinį ir niekad nesenstantį paltą. Tai drabužis, standartu tapęs jau nuo praeito amžiaus pirmosios pusės. Tuomet tokie drabužiai buvo gan paprasti – didelis vilnonis apdaras, turintis apsaugoti moterį nuo šalčio, dažniausia turintis tik vieną arba porą sagų.

Paltai ir toliau populiarėjo, o ypač po maždaug dvidešimtmečio, kuomet jie iš esmės atsinaujino – buvo madinga paltus nešioti įvairių spalvų - raudoni, žalsvos ar melsvos spalvos. Taip pat, žieminiams paltams aplink kaklą imta prisiūti kokio pūkuoto gyvūno kailį (šiuo metu dažniau sutinkamas dirbtinis kailis, tačiau anksčiau natūralus buvo netgi pigesnis). Taip buvo siekiama išlaikyti šilumą. Būtent žieminiai paltai apie šešiasdešimtuosius metus buvo su jau įsiūtu gyvūno kailiu iš vidaus, mat vien tik vilnos neužteko. Tokie paltai greitai išplito tarp studentų, tuometinių mados tendencijų nustatytojų. Būtent gyvūno kailis lėmė geresnį šilumos sulaikymą, o taip pat ir minkštą ir jaukų jausmą iš apdaro vidaus.

Šiuolaikiniai žieminių paltų dizainai įkvėpimo ieško iš praeities - iš nemirštančios klasikos. Šiltas rūbas tinka įvairiausioms progoms – ar Jums reikia atrodyti oficialiai ir nesušalti, ar tiesiog norite atrodyti stilingai tarp aplinkinių išėjus į miestą. Paltą išsirinkti nėra sunku, bet verta atkreipti dėmesį į svarbius aspektus. Paltas turi puikiai atitikti dydžiu. Vaizdžiai tariant, išsirinkus per didelį paltą Jūs atrodysite lyg „skęstate“. Svarbu išsirinkti šiltą paltą žiemos sezonui – juk Jūs nenorite peršalti ir sirgti. Būtent paltas turi pabrėžti Jūsų stilių, ne rankinė, ne batai – o paltas. Paltą rekomenduojamą yra rinktis tokios spalvos, prie kurios bet kokią kitą detalę lengvai suderinsite. Formalesnės aprangos stilių besirenkančioms yra patariama rinktis juodą arba tamsiai mėlyną spalvą. Būtina pastebėti, kad palto sagos yra taip pat puiki, bet dažnai pamirštama detalė, taigi, galite jas pakeisti įdomesnėmis pagal savo skonį.

Pašiltintas paltas – puikus žieminis rūbas, kuris turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Šis apdaras turi nusakyti moters požiūrį į stilių, todėl rinkitės šiltą ir šiuolaikiškai madingą klasikinį paltą. 

Daugiau paltų ieškokite https://rubai123.lt/52-paltai-ir-puspal%C4%8Diai

moteriskas_paltas ilgas_zieminis_paltas stilingas_paltas

Prekė pridėta į palyginimą!