Kategorijos

Naujausi straipsniai

Petnešos - stilingo vyro požymis

Petnešos - stilingo vyro požymis

Stilingo vyro požymių yra nemažai. Tai ir tvarkingi batai, geras laikrodis, sutvarkyta šukuosena (nebūtinai įmantri), ir kiek rečiau pastebimas - petnešos. Petnešų pasirinkimas didelis, todėl diržą petnešomis pakeisti galite nors ir šiandien!

Pastaruoju metu petnešos vis labiau populiarėja jaunimo tarpe. Tai tampa puikiu laisvalaikio aprangos aksesuaru, be kurio dažnas stilingas jaunuolis jau neįsivaizduoja savo stiliaus. Visai kaip dauguma vis dar negali apsieiti be diržo, net jei kelnės ir nesmunka. Iš vaikinų madą perima ir merginos, o palaipsniui petnešas pamėgsta ir ne tik jaunuoliai.

Nors petnešos atsirado kaip pigesnė alternatyva diržui - buržuazijos simboliui, tačiau šiai dienai tikrai galite rasti ir solidžių, itin prabangių petnešų, idealiai tinkančių tiems, kurie privalo atrodyti prabangiai.

Renkantis petnešas verta atkreipti dėmesį į keletą detalių, kurios gali palengvinti petnešų išsirinkimą. Pirmiausia, jokiu būdu nesirinkite petnešų, jei kelnėse yra diržas - kartu šie aksesuarai tikrai nedera. Nors ir sakoma, kad atsarga gėdos nedaro, bet persistengti tikrai nereikėtų, nes šį kartą tai tikrai būtų gėda prieš stiliaus žinovus.

Pastaruoju metu petnešos laikoma labiau vidiniu drabužiu, todėl geriau jei jų nesimatytų, ypač kalbant apie solidesnę, formalesnę aprangą. Be abejonės, jei kuriate savitą stilių, kuriame petnešos svarbus akcentas - šios taisyklės galite nepaisyti.

Verta atminti, kad petnešos gali segtis gnybtais ar į specialias sagas. Jei tai kasdieniai rūbai, vertėtų gnybtų vengti – jei stipriai gadina audinį, tačiau į džinsą ar kitas labiau darbines medžiagas vargu ar rasite ką nors geriau už tvirtus metalinius gnybtus.

Petnešų spalva nėra ypač svarbi ar turintį lemiamą įtaką (ypač jei petnešų nesimato). Solidesnei aprangai be abejo netiks ryškiai raudona, salotinė ar saulės geltonumo spalva, tačiau tamsi raudona, juoda ar panašios spalvos yra geras pasirinkimas. Spalvotos ir įvairiais raštais margintos petnešos - geras pasirinkimas laisvalaikio aprangai, vasariškiems renginiams. Pasirinkite nuostabiausias petnešas, kurios grįžta į madą, jau dabar – tai tikrai gera alternatyva diržui.

Daugiau petnešų rasite čia --> https://rubai123.lt/138-petnesos

petnesos vyriskos_petnesos odines_petnsos

Prekė pridėta į palyginimą!