Kategorijos

Naujausi straipsniai

Pavasariniai paltukai moterims praverčia ir vasarą

Pavasariniai paltukai moterims praverčia ir vasarą

Vasarišką šilumą mūsų klimato zonoje labai greitai moka išstumti ir visai nešiltas vėjas, saulę užstelbiantys debesys ir akyse krentantys termometro stulpeliai. Deja, turime su tuo susitaikyti ir prie to prisitaikyti. Šiltą striukę dažna moteris pavasarį paslepia į toliausią spintos kampą, todėl reikia pagalvoti kuo gi būtų galima apsisaugoti subjurus orams. Vienas iš sprendimų - pavasariniai paltukai.

Ne itin šilti, tačiau šilumos tikrai suteikiantis pavasariniai paltukai moterims yra labai universalus kasdienis viršutinis rūbas, idealiai tinkantis nepalankiomis oro sąlygomis. Ypač praverčia lengvas paltukas toms, kurios anksti keliauja į darbą ar žino, jog teks grįžti vėlai vakare. Kol dieną šilta, jį nesunku neštis rankoje, tuo tarpu atvėsus orams ar iš pat ryto, kol dar saulė neįšildė oro, apsivilkti. Tai kur kas paprasčiau nei galvoti kaip čia pasielgus su megztuku ar kitu šiltesniu rūbu.

Vasarą daugiau keliaujant savo lagamine, jei keliaujate po Lietuvą ar aplinkines šalis, tikrai vertėtų numatyti vietos paltukui. Jis neužims daug vietos, tačiau nusprendus pasivaikščioti pajūriu vėsų vakarą leidžiantis saulei ar laiką leidžiant vėjuotą dieną atviroje erdvėje, paltukas tikrai pravers.

Jei žieminį paltą dažniausiai renkatės tamsų, neutralių spalvų, tai vasarini paltuką rinkitės priešingai - šviesų, malonių akims spalvų, nevenkite ir ryškių spalvų - vakare jos suteikia dar daugiau gyvybingumo, kelia nuotaiką. Taigi, jei norite, kad Jums ir Jūsų kompanijai būtų smagiau net ir esant prastam orui – nevenkite ryškių, žaismingų spalvų ir raštų.

Nepaisant to, jog Lietuvos klimatas permainingas, nevertėtų rinktis labai šiltų pavasarinių paltukų, kadangi greičiausiai jo prisireiks vieną du kartus per sezoną, tuo tarpu lengvutį paltuką dėvėsite tikrai dažniau.

Siūlome pasirinkti sau tinkamą pavasarinį paltuką dar gerokai prieš jo prisireikiant – vos tik atvėsta orai jų paklausa iššoka ir rasti tinkamą tampa sudėtingiau, tad siūlome nedelsti ir jau dabar išsirinkti sau tinkamą pavasarinį paltuką, kuris tinkamas dėvėti tiek pavasarį ar rudenėjant, tiek ir atvėsus orams vasaros metu.

             dailus_paltukasmoteriskas_paltas              pavasarinis_paltas

Daugiau pamatyti pavasarinių paltukų galite ča --> https://rubai123.lt/165-rudeniniai-pavasariniai-paltukai

Paltukai pavasariui, kurių pristatymas per 1-4 darbo dienas https://rubai123.lt/215-pavasariniairudeniniai-paltai

Prekė pridėta į palyginimą!