Kategorijos

Naujausi straipsniai

Ar kepurės su snapeliu yra ne tik apsauga nuo saulės, bet ir įvaizdžio dalis?

Ar kepurės su snapeliu yra ne tik apsauga nuo saulės, bet ir įvaizdžio dalis?

Sunku patikėti, bet kepurė su snapeliu iš tiesų vis dar dažnai „nurašoma” kaip darbinė, skirta pridengti akis nuo saulės, atliekant lauke kokius nors darbus. Taip, pagrindinė ir pirminė snapelio funkcija yra akių apsauga nuo ryškių saulės spindulių ir tai, be jokios abejonės, labai svarbu, tačiau šiais laikais tokios kepuraitės gali tapti neatsiejama jūsų įvaizdžio dalimi.

Iš kur atkeliavo toks kepurės modelis?

Šiuolaikinės madingos „beisbolo“ kepuraitės su snapeliais savo karjerą pradėjo apie 1860 metus ant Bruklino „Excelsiors“ komandos galvų. Tik anuomet jų snapeliai buvo žymiai mažesni, o viršugalvyje būtinas „mygtukas“, kurį ir dabar dažnai pamatysite ant tokio tipo kepurių. 1900 metais kepurės su snapeliais tapo itin populiarios ne tik tarp beisbolininkų, bet ir tarp eilinių žmonių.

Šiuolaikinė beisbolo kepuraitė gimė 1940-aisiais, kai į tokio tipo galvos apdangalus imta dėti sutvirtinantį latekso gumos pagrindą, kuris suteikė papildomo standumo ir gražesnę formą. Iki to laiko šios kepurės atrodė labiau suglebusios. Taip pat išilgėjo snapelis – tam, kad efektyviau apsaugotų akis nuo akinančios saulės.

Šiuo metu kepurė su snapeliu jau daug kam nė nebesisieja su beisbolu. Jas mielai dėvi tiek suaugę, tiek paaugliai, tiek maži vaikai. Karštomis vasaros dienomis tokia kepurė nuo saulės – būtina aprangos dalis.

moteriska_kepure  balta_moteriska_kepure

Patogu ir stilinga

Šiuolaikinės kepuraitės ir patogios, ir stilingos. Jų galima rasti spalvotų, su įvairiais užrašais, aplikacijomis, mėgiamų sporto (jau net nebūtinai beisbolo) šakų logotipais. Moteriškos kepurės su snapeliu puošiamos blizgučiais, įvairiomis akutėmis, kepurės vaikams dabinamos jų mėgstamų animacinių filmų personažų piešiniais.

Ypatingai tokios kepurės mėgstamos jaunų žmonių. Derinant jas su apranga nesunku susikurti stilingą įvaizdį. Vardan stiliaus kepurės snapelis gali net pakeisti savo dislokaciją – atsidurti kažkur ant šono ar ties pakaušiu. Nemažą įtaką kepurių su snapeliu madoms daro ir įvairūs muzikos atlikėjai ar kitokios scenos žvaigždės.

Kepurė su snapeliu – ne vien sportinio stiliaus atributas

Tokios kepurės gimė ant sportininkų galvų ir yra idealus pasirinkimas visiems, kurie fizinio krūvio metu nori apsisaugoti nuo per kaitrios saulės. Dėl savo patogumo iš sportinės mados pasaulio šis modelis vargu ar kada pasitrauks. Būtent dėl to paties patogumo jis vis užtikrinčiau tampa ne tik sportinio, bet ir gatvės stiliaus dalimi.

Taigi, jei vis dar manote, kad kepurė nuo saulės tinkama tik su mankštai skirta apranga, klystate. Drąsiai derinkite ją tiek prie džinsų, tiek prie laisvalaikio švarkelių, tiek prie sijonų bei nebijokite paeksperimentuoti, ieškodami pačių geriausių derinių. Jei trūksta idėjų – pasidairykite jų gatvėje aplink save, interneto platybėse ar madų žurnaluose. Tinkamai parinkta kepurė gali tapti tuo paskutiniu akcentu, kuris privers „suskambėti“ visą jūsų drabužių derinį.

universali_kepure  https://rubai123.lt/pagrindinis/1251-kepure-full-cap-snapback-exactly.html

Daugiau kepurių galite rasti https://rubai123.lt/142-kepures-full-cap-snapback ir https://rubai123.lt/145-beisbolo-kepuraites

Prekė pridėta į palyginimą!