Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kada praktiška nešioti delnines?

Kada praktiška nešioti delnines?

Jau vien pavadinimas rodo, kad tai delne telpanti jūsų stiliaus detalė, savo dydžiu ir forma labiau primenanti didesnę piniginę nei rankinę. Tradiciškai jos skirtos įvairioms prabangesnėms progoms: vakarėliams, apsilankymams teatre, pristatymams. Juk ruošiantis į teatrą jums tikrai neprireiks daug daiktų, todėl didelė rankinė šalia puošnios suknelės atrodys ir griozdiškai, ir nepatogiai, ir nestilingai.

Tuo tarpu tinkamai parinkta delninė šiuo atveju kuo puikiausiai tiks. Joje tilps visi reikalingiausi daiktai: mėgstami lūpų dažai ir nosinaitė (na, dar pinigai, mobilusis ir raktai). Su ja jausitės lengvai, nerūpestingai, prabangiai bei leisite sau atitrūkti nuo savo kasdienės rutinos.

Delninė-piniginė: maža, bet reikšminga jūsų stiliaus detalė

Labai svarbus delninukės derinimas prie drabužių. Klasikinė juoda odinė delninė gali tapti jūsų universaliu aksesuaru, tinkančiu įvairioms progoms. Spalvotos, įvairiomis akutėmis ar kutais puoštos madingos delninės išryškins jūsų asmeninį stilių. Jei nenorite ryškesnių spalvų, tačiau juoda taip pat nevilioja, rinkitės pilką, rudą ar rusvą.

Galima pritaikyti ir kasdienai

Delninė patogi tada, kai jums nereikia su savimi gabentis daug mantos. Ji tarnauja ir kaip stilinga aprangos detalė. Nedidelė delninukė kuo puikiausiai tilps į jūsų rankinę. Iš ten galėsite ją bet kada išsitraukti. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia iš savo kabineto nueiti į kitą skyrių pas kolegas, ar trumpam išvykti į miestą, tikrai nebūtina su savimi tempti visos rankinės. Delninukė tarnaus jums ir kaip maža rankinė ir kaip piniginė vienu metu.

Labai dažnai delninukės turi nuimamą riešui skirtą odinį dirželį ar grandinėlę. Tai leidžia jas nešioti dar patogiau ir universaliau pritaikyti. Daugelis moterų turi polinkį nešiotis per daug daiktų savo rankinėse. Pasirinkusios mažesnes delnines ar kitokio stiliaus rankines jos pasijunta lengvesnės, subtilesnės, išmoksta nebetampyti papildomo svorio. Dažnai jų net laikysena tampa grakštesnė.

Rinkdamasi delninę būtinai apgalvokite, ar ji bus skirta tik ypatingoms progoms, ar kasdienai. Jų būna įvairių dydžių. Pasirinkite sau tinkamą pagal tai, kiek ir kokių daiktų norėsite į ją sutalpinti. Per siūles išsipūtusi delninukė tikrai neatrodys stilingai. Kasdienai tiks paprastesnės delninės, o išskirtinėms progoms - mažesnės, puošnesnės su daugiau blizgančių detalių.

Beje, moksliniais tyrimais įrodyta, jog spalva, faktūra ir stiliumi prie aprangos deranti delninė suteikia moters žvilgsniui daugiau paslaptingumo.

apvali_rankine  daili_delnine   prabangi_delninuke

Daugiau delininių galima rasti čia https://rubai123.lt/98-delninukes?p=2 

Prekė pridėta į palyginimą!