Kategorijos

Naujausi straipsniai

Stilingos liemenės moterims

Stilingos liemenės moterims

Šiltos ir stilingos liemenės - puikus pasirinkimas išskirtinį stilių vertinančioms moterims. Tai drabužis, kuris pravers dažnai situacijai. Įsivaizduokite, žvarbus žiemos rytas, o Jums reikia kažką nuveikti lauke, pavyzdžiui, pavedžioti savo keturkojį draugą. Ar norite apsirengti didelę pūkuotą striukę, kuri varžys Jūsų rankų judesius, ar greitai apsivilksite šiltą liemenę? Taip pat puiki šio drabužio savybė yra ta, jog liemenę galima priderinti prie daugybės skirtingų stilių. Ji puikiai derės su Jūsų ilgo kaklo megztiniu, ar su šiltu bliuzonu. Spalvų priderinimas – tai jau Jūsų skonio reikalas, bet galite pasinaudoti keliais mūsų patarimais:

stilinga_liemene  elehantiska_liemene   silta_moteriska_liemen

Kaip išsirinkti tokį moteriškę liemenę sau?

Liemenės būna labai skirtingų stilių, taigi, apžvelkime juos. Didelės ir pūkuotos liemenės tinka žiemai. Jos yra su pašiltinimais, todėl specialiai pritaikytos žvarbesnei dienai. Galite rinktis ir numegztą drabužį, kuris Jus sušildys ir namie. Taip pat yra ir odinės arba vilnonės liemenės, kurios puikiai dera prie devyniasdešimtųjų stiliaus. Pasiūloje galima rasti ir vasariškas liemenes, kurios pravers drėgnesnės ir šaltesnės, tipiškos lietuviškos vasaros dienos metu. Svarbu yra nepamiršti ir apie spalvą. Žieminė liemenė gali būti įprastų, neiššaukiančių spalvų, tokių kaip balta, juoda, pilka, tačiau galite ir išbandyti tamsiai raudoną, žalią ar mėlyną. Žieminė, bet ne sportinė liemenė neturi būti neoninės ar labai ryškios spalvos, juk Jūs nenorite išsiskirti, kaip kelio darbuotoja ar pareigūnė. Universali spalva, tokia kaip anksčiau išvardintos puikiai tinka derinti prie po liemene esančio drabužio spalvos,  todėl jos ir yra vadinamos universaliomis. Siekiant sportiškesnio stiliaus, žinoma, yra svarbu išsirinkti ryškią, išsiskiriančią spalvą, pavyzdžiui pasibėgiojimams žvarbesniais rudens vakarais. Dar geriau, jei liemenė turi ir šviesą atspindinčių elementų - nebereiks sukti galvos dėl tabaluojančio atšvaito. Vasaros sezonui patariama rinktis ryškesnę, bet per daug dėmesio pritraukiančią spalvą, pavyzdžiui žalia, geltona, mėlyna, raudona. Verta paminėti, kad ryškios ar storos, šiltos liemenės nedera prie formalaus stiliaus, todėl tai drabužis laisvalaikiui, sportui arba poilsio dienai.

Taigi, kaip jau turbūt ir supratote, liemenė - tai puikus rūbas įvairiems atvejams, todėl tikrai verta bent vieną įsigyti. Prisiminkite apie tai, kai kitą kartą ieškosite drabužio vakarui, su kuriuo bus jauku, šilta bet ne per karšta.

Daugiaus pasirinkimo rasite https://rubai123.lt/117-liemenes 

Prekė pridėta į palyginimą!