Kategorijos

Naujausi straipsniai

Vyro rudens stilius. Ką privalu turėti spintoje?

Vyro rudens stilius. Ką privalu turėti spintoje?

Artėjantis šaltasis metų sezonas tikrai nesuteikia priežasties jaustis ir atrodyti niūriai. Nors pastaruoju metu mūsų krašte ruduo užsitęsia iki pat pavasario, nuotaiką pakelti ir į pilką kasdienybę įlieti spalvų lengvai galima derinant stilingus, solidžius ar žaismingus drabužių derinius. Kiekvienas rudens sezonas, atkeliaudamas kartu su savimi atsineša bent jau kelias naujas mados tendencijas, ir tai tampa puikia proga stipriosios lyties atstovams išbandyti ką nors naujo ir įdomaus.

Nors daug kam tebeatrodo, kad vyrams pilnos spintos drabužių nereikia – pakanka turėti kelis kostiumus, kaklaraiščius, marškinius bei kelis laisvalaikiui skirtus derinius – stiliaus ekspertai sako, kad net mažiausi akcentai ir aksesuarai gali pagyvinti kiekvieno vyro įvaizdį.

Dažniausiai vyriškų drabužių madoje vyrauja praktiškumas ir patogumas, tad tikrai neprašausite pro šalį savo spintą papildę šiais daiktais.

Džinsinis švarkas bei kelnės

Nors džinsiniai drabužiai pradėti siūti daugiau nei prieš 100 metų, jie iki šių dienų išlaikę tvirtas pozicijas mados pasaulyje. Tad spintoje turėti bent vieną džinsinį švarką privalo kiekvienas bent kiek stilingas vyras. Toks švarkas puikiai apsaugo nuo vėstančių rudens orų, gali būti derinamas prie įvairių aprangos stilių ir tarnauti tiek kaip viršutinis, tiek kaip vidurinis aprangos sluoksnis. Na, o apie džinsines kelnes tikriausiai atskirai pasakoti nereikia. Jų šiandieną yra įvairiausių stilių, tad tereikia pasirinkti sau tinkantį bei patinkantį variantą.

 vyriskos_kelnes  dzinsinis_svarkas

Apsipirk: vyriškos kelnės

Klasikinis paltas ar puspaltis

Šį viršutinį rūbą galima derinti ne tik prie kostiumo, bet ir prie laisvalaikio aprangos – džinsų ir megztinio. Klasikinis, geros kokybės, iš vilnos pasiūtas, paltas ne tik žvarbią vėjuotą rudens dieną padeda sulaikyti kūno šilumą, nepraleidžia šalčio iš išorės ir sulaiko vėjo gūsius, tačiau ir neabejotinai jūsų išvaizdai pridės papildomų stiliaus taškų.

Tiesa, reikėtų nepamiršti vieno niuanso, jog mūsų šalyje ruduo paprastai būna lietingas, todėl prieš vilkdamiesi vilnonį paltą, dėl viso pikto patikrinkite orų prognozę – lietingas oras iš vilnos pasiūtam paltui nėra geriausias draugas, jis labai greitai sušlaps.

 stilingas_paltas  lengvas_vyrskas-paltas

Apsipirk: vyriški paltai

Striukė

Na ir koks gi būtų lietuviškas ruduo be striukės? Šviesios ar tamsios, sportinės ar klasikinės, tinkančios tolimai kelionei ar smagiam išėjimui su draugais į miestą - viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir poreikio. Neprašausite pro šalį įsigiję kelis modelius, kuriuos lengvai galėsite derinti tiek su klasikinėmis kelnėmis, tiek su džinsais ar sportinio stiliaus rūbais.

Laikai, kai vyrai dažniausiai rinkosi tamsių ar pastelinių spalvų drabužius, liko praeityje. Šiuolaikiniai vyrai nebijo eksperimentuoti ir vis drąsiau renkasi ryškesnes spalvas, stilingus aksesuarus bei išskirtinius drabužių derinius. Tad drąsiau! Išlaisvinkite fantaziją ir nepabijokite į savo spintą įsileisti naujų rudens vėjų.

vyriska_striuke  raudona_striuke_vyrams

Apsipirk: vyriškos striukės

Prekė pridėta į palyginimą!