Kategorijos

Populiariausios prekės

Naujausi straipsniai

Įvairių formų rankines verta turėti kiekvienai mylinčiai madą

Įvairių formų rankines verta turėti kiekvienai mylinčiai madą

Turbūt kiekviena moteris turi daugiau nei vieną rankinę, derančią įvairiomis progomis prie pasirinktų rūbų ir stiliaus. Pirkėjos dažniausiai renkasi pagal dominuojančią madą, dydį, spalvas, formą, kokybę ir kainą, tačiau apie rekomendacijas kaip išsirinkti rankinę mažai kuri žino. Todėl aptarkime į ką reikėtų atsižvelgti prie užvaldant pirmų sekundžių norams, vos tik išvydus patrauklų variantą.

Rankines rinkitės pagal figūros tipą

Jeigu pasirinkta rankinė priskiriama naujausiam mados klyksmui, dar nereiškia, kad su ja gerai atrodysite ir patogiai jausitės.

Lieknoms moterims nereikėtų rinktis didelių rankinių ar krepšių. Rankinukas turėtų būti mažesnis, su trumpesne rankena, kad neužgožtų jūsų kūno žavesio, o jį pabrėžtų. Rankinė taip pat neturėtų būti perkrauta aksesuarais ir blizgučiais.

Aukštaūgėms rekomenduojamos ilgesnėmis rankenomis, kibirėlio ar banano formos rankinės. Didelis krepšys dar labiau akcentuos jūsų ūgį, o mažytės rankinės, net ir ilgu dirželiu tarsi pranyks greta jūsų.

Turinčioms plačius klubus arba didelę krūtinę vertėtų rinktis tokio ilgio rankinės dirželį, kad ji būtų maždaug ties liemeniu. Tiesiog rankinė neturėtų būti ties krūtine ar klubais, antraip dar labiau juos padidins ir atrodys neestetiškai.

Apkūnios moterys taip pat turėtų vengti nešioti rankines ties tomis kūno dalimis, kurių nenorėtų dar labiau paryškinti. Universaliausias variantas – rankinę neštis rankoje, tuomet ji bus žemiau klubų ir arčiau kelių. O formą derinkite prie bendro stiliaus. 

Daugelio rankinių dirželių ilgis reguliuojasi, todėl nekils keblumų derinant prie kūno linijų.

Perkant rankines internetu, atsižvelkite į jų išmatavimus, formas ir įvertinkite kaip atrodys prie kūno.

moteriska_rankine   stilinga_rankine   moteriska_rankne

Rankinės spalva – universali ar išskirtinė?

Spalva yra antras vertinimo kriterijus. Kuomet įvertinsite kokio ilgio, dydžio ir formos turėtų būti jūsų rankinė, peržiūrėkite savo drabužinę ir avalynę. Rankinė neturėtų „iškristi iš konteksto“. Jos paskirtis ne tik patogus daiktų talpinimas, bet ir stiliaus papildymas.

Rankinės spalvą derinkite prie dažniausiai dėvimų rūbų ir avalynės. Pavyzdžiui, juodi bateliai ir juoda rankinė. Šaltajam sezonui moterys dažniausiai renkasi tamsių spalvų rankinukus, kuprines: rudus, juodus, tamsiai mėlynus. Vasarą dera baltos, smėlio spalvos, šviesiai pilkos ir pan.

Jei derinate prie proginių rūbų, pavyzdžiui, vakarinės suknelės, puikiai tiks delninukė. Tačiau ar ji bus vienspalvė ir kukli, ar tviskanti sidabru, priklausys nuo aprangos ir jūsų kūno tipo. Rankinė neturėtų tapti didesne vakaro žvaigžde nei jūs pati, o darniai įsilietų į aprangos ir aksesuarų „orkestrą“.

Taigi, rankinės formą rinkitės pagal savo kūno tipą. Žinoma, neapsiribokite vienu, nuobodžiu variantu. Rankinių yra įvairių formų, modelių ir stilių: nuo krepšių, kuprinių iki delninukių. Įvairovė tokia didžiulė, kad išsirinks net pačios išrankiausios. Todėl tikrai verta turėti rankines įvairioms progoms: darbui, kasdieniam pasivaikščiojimui, vakarėliams, išvykoms ir pan.  

Daugiau stilingų rankinių rasite čia - https://rubai123.lt/97-rankines

Prekė pridėta į palyginimą!