Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kokios mados naujienos laukia 2021 metais?

Kokios mados naujienos laukia 2021 metais?

2020-ieji metai ilgam įsirašys mūsų kartos atmintyje dėl įvairių dalykų, o vienas iš jų – karantinas. Dėl griežtų apribojimų dauguma žmonių leido laiką namuose, todėl dar populiaresnė ir paklausesnė tapo laisvalaikio apranga. Kadangi daliai teko dirbti namuose, dalyvauti online pokalbiuose, rūbai turėjo būti estetiški, tačiau nebūtinai tokie oficialūs, kaip darbo vietose.

2021-uosius metus pasitikome su tais pačiais draudimais ir tokiomis pačiomis sąlygomis, kurios vis dar neprognozuojamos. Dėl to panašios mados lydės ir toliau. Juk dirbant namuose prioritetą skiriame patogumui, o ne stiliaus išskirtinumui.

Pastaruosius kelerius metus vis labiau į madą veržėsi laisvas, neįpareigojantis stilius: platesni megztukai, plevenančios bliuzelės, neįliemenuoti paltai ir striukės. Tad šios tendencijos įsitvirtina ir toliau.

2021 metų spalvos

„Pantetone“ spalvų institutas išrinko dvi spalvas – geltoną ir pilką. Po įtempto laikotarpio ir įprasto šaltojo sezono visiems norisi saulės ir jos magiškos spalvos. Dėl to vis dažniau rinkoje gali pasirodyti geltonų atspalvių rūbai. Jau dabar galima rasti ryškių striukų, gelsvų megztukų ir taip praskaidrinti niūrias dienas, kai už lango debesuota, o tolimiausia kelionė – tik iki parduotuvės.

Vyriški ir moteriški megztiniai

Užsukus į internetinių parduotuvių moteriškų rūbų kategorijas, galima rasti:

-          laisvo stiliaus ilgesnius megztukus, su kuriais jaukiai jausitės ir namuose;

-          vis populiarėjančias pūstas rankoves;

-          klasikinius, prigludusius megztinius.

Panašios tendencijos išliks ir šiais metais. Tačiau galima laukti ir netikėtų detalių bei originalių dizaino sprendimų.

Vyrų pasaulyje vyrauja klasika – šiek tiek prigludę, V formos arba ovaliomis apykaklėmis, megztukai, taip pat santūrūs džemperiai. Jaunimui skirtuose rūbuose galima rasti ir žaismingų, drąsių, išskirtinių detalių, ryškių spalvų.

vyriskas_megztinis     stilingas_megztinis

Paltai ir striukės

Kadangi didžiąją metų dalį Lietuvoje dominuoja vėsūs orai – paltai ir striukės mums yra ištikimiausi „draugai“. Kaip ir minėjome, vis dažniau ir drąsiau įsiverš šviesios spalvos, tarp jų ir geltona. Tad nepabijokite iškeisti tamsias spalvas į ryškias ar pastelines. Atkreipkite dėmesį į sudėtį bei priežiūros būdus, nes šviesūs rūbai greičiau susitepa. Tad tai neturėtų sukelti kažkokių nepatogumų.

Laisvalaikio ir sportinis stilius liks dominuojantis, nes labiausiai atitinka šių dienų gyvenimo būdą. Net verslo atstovai vis dažniau atsisako oficialių paltukų ir keičia juos į patogias striukes, kurios nevaržo judesių nei automobilyje, nei keliaujant lėktuvais.

vyriska_striuke      daili_striuke_moterims

Daugiau galite rasti ČIA

Prekė pridėta į palyginimą!