Kategorijos

Naujausi straipsniai

Vyriškų rankinių privalumai

Vyriškų rankinių privalumai

Vyrai labai dažnai renkasi paprastumą ir patogumą – ar tai būtų drabužiai, batai, ar rankinės. Tačiau kai kurie taip pat nenori atsilikti ir nuo mados tendencijų. Tad kaip išsirinkti tokią rankinę, kuri būtų ir stilinga, ir patogi, ir funkcionali? Ar tai įmanoma?

Žinoma, stilius ir originalus dizainas labai svarbu, tačiau jis nustos jus džiuginti tą pat akimirką, kai suprasite, kad rankinė nėra funkcionali, patogi ir negali tarnauti pagal paskirtį. Yra keli vyriškų rankinių tipai, kuriuos galima rinktis atsižvelgiant į jūsų veiklos pobūdį ar laisvalaikio praleidimo būdą.

 

Kompiuterio rankinė

Kompiuterio rankinės skirtos tiems, kurie ne tik daug dirba kompiuteriu, bet ir privalo jį nuolat turėti su savimi. Į ją galite sutalpinti ne tik kompiuterį su visais būtinais priedais – pele, krovikliu – bet ir telefoną, piniginę, raktus bei būtinus dokumentus.

kompiuterio_deklas

Rankinės per petį

Labai patogios ir funkcionalios, nes galite rinktis iš daugybės dydžių bei įvairaus stiliaus. Šio tipo rankinės puikiai tinka judriam miesto stiliui, kai būtinos laisvos rankos.

Tokioje rankinėje gali būti tik vienas didelis skyrius, kuriame tilptų būtiniausios smulkmenos (raktai, telefonas, piniginė) arba du ar trys mažesni. Gali būti ir keli papildomi mažesni skyreliai. Didesnėse rankinėse lengvai sutalpinsite planšetinį ar mažesnį nešiojamąjį kompiuterį, dokumentus, studentiškus ar mokyklinius užrašus ir net pietums skirtą sumuštinį.

 vyriska_rankine   stilinga_rankine_per_peti

Sportiniai krepšiai ir kuprinės

Tiks tiems, kurie laisvalaikiu sportuoja arba daug keliauja. Talpiame sportiniame krepšyje ar kuprinėje tilps ne tik sportui skirta apranga, bet ir būtiniausi daiktai, kurių gali prireikti sporto salėje ar kelionės metu. Šiandieną jau tokio tipo krepšiai paprastai būna patogūs ir stilingi, tačiau tinkami laisvam ir sportiniam įvaizdžiui.

 sportinis_krepsys  sviesus_sportinis_krepsys

Rankinė – diržas

Ant juosmens nešiojamos rankinės šiuo metu išgyvena savo renesansą. Tai labai patogus ir efektyvus variantas, kai reikia laisvų rankų ir mažai daiktų. Tokias rankines galima rinktis pasivaikščiojimams mieste su draugais, kelionei ar net į darbą. Smagiausia tai, kad jas galima ne tik segėti kaip diržą, bet ir persijuosti per petį, pasikabinti ant kaklo ar dar kitaip varijuoti, pasitelkiant nežabotą fantaziją.

vyriska_rankine

Daugiau ir įvairių stilingų vyriškų rankinių, kuprinių ir krepšių rasite čia

Daugiau informacijos - info@rubai123.lt

Prekė pridėta į palyginimą!