Kategorijos

Naujausi straipsniai

Džinsiniai švarkeliai vėl madoje?

Džinsiniai švarkeliai vėl madoje?

Ar žinojote, kad  medžiagos pavadinimas „džinsas“ (angl. „jeans“) siejamas su Genujos miesto pavadinimu? Tvirtas medvilnės audinys, iš kurio siuvami džinsiniai drabužiai, dar nuo XVI amžiaus buvo žinomas Italijoje. Tai reiškia, kad džinsiniam audiniui gali būti daugiau nei 300 metų. Įsivaizduojat?

Sakoma, kad gaminiaidžinso visuomet madingi ir dėl savo patogumo bei praktiškumo, nepaisant sezono, užima svarbią vietą daugelio žmonių spintose.

Jei pastaruoju metu domėjotės mada, tikriausiai pastebėjote, kad vėl „ant bangos“ džinsiniai švarkeliai. Juos dėvi praktiškai visi - tiek jauni, tiek seni, nepaisant amžiaus ir lyties. Juk džinsinį švarką galima apsivilkti tiek ant marškinėlių, tiek ant nuogo kūno, derinti ir prie sportinių, ir prie klasikinių rūbų. Džinsinis švarkas – tai visiškai universalus rūbas, kuris leidžia atrodyti stilingai, jaunatviškai, o svarbiausia, jaustis patogiai.

 

Kaip atrodyti stilingai, vilkint džinsinį švarką?

Džinsinė apranga gana įprasta kiekvienam mūsų, nes nepaisant aktyvaus dėvėjimo, nepraranda išorinio patrauklumo ir savininkus džiugina ne vieną sezoną.

Šiuo metu madingi ilgi, šiek tiek per dideli džinsinių švarkelių modeliai. Taip pat neprašausite įsigiję originaliu piešiniu papuoštą džinsinį švarką.

Kadangi, kaip žinia, lietuviškas pavasaris gerais orais ne visada palepina, ne tik atrodyti stilingai, bet ir nesušalti padės džinsinis švarkas su kailiu. Jei susigundysite tokį įsigyti, patarimas – jis neturėtų būti kaip tik jūsų dydžio. Dabar madingi oversize, kiek kampuotų – kvadrato / stačiakampio – formų švarkai.

Džinsiniai švarkai su juostelėmis ir dideliais atspaudais, įbrėžimais ir plyšiais puikiai tiks vaikams ir jaunimui. Taip jie jausis ne tik stilingi, bet ir nesiskųs, kad rūbas varžo judesius. Na, o vyrai gali rinktis klasikines džinsines striukes ar stilingas liemenes.

Neįtikėtinai praktiškas, stilingas ir patogus džinsinis švarkas turėtų atsirasti kiekvienoje spintoje. Juk jį galima lengvai derinti su daugybe drabužių - pradedant nuo džinsinių kelnių, šortų, laisvalaikio stiliaus kostiumėlių. Ir ne tik. Kaip gražiai atrodo trumpas džinsinis švarkelis, suderintas su gražia elegantiška suknele.

Džinsinis švarkas puikiai tinka daugeliui drabužių komplektų. Džinsinį drabužį drąsiai galite vilkėti kiekvieną dieną savo kasdienėje aprangoje – vaikščiodami parke, apsipirkdami, pramogaudami su draugais ir net ruošdamiesi romantiškam pasimatymui. Ir tikrai neatrodysite nuobodžiai.

dzinsinis_svarkas   vyriskas_svarkas

Daugiau švarkelių galite rasti ČIA

Prekė pridėta į palyginimą!