Kategorijos

Populiariausios prekės

Naujausi straipsniai

Dailūs šalikėliai yra elegantiškumo simbolis

Dailūs šalikėliai yra elegantiškumo simbolis

Šaliko paskirtis jau senokai nėra tiesiog kaklo ir pečių apsauga nuo šalčio ir vėjo. Ši aprangos detalė gali tapti elegantišku jūsų įvaizdžio išpildymo akcentu.

Paprastai šalikų kiekvienoje spintoje galima surasti ne vieną ir ne du. Taip yra todėl, kad skirtingu metų laiku, skirtingoms progoms ar net skirtingoms nuotaikoms reikia vis kitokio varianto. Jis gali būti austas, megztas, nertas, vienspalvis, margas, dabintas geometriniais raštais, gėlėmis, abstrakčiais piešiniais, plonytis (net permatomas) ar storas, ilgas, trumpas, siauras ar platus, toks, kokiu galima apsigobti kaip šilta skara ir t. t.

Kaip šalikas dėvimas – tai jau kiekvieno žmogaus asmeninių poreikių bei fantazijos reikalas. Kiekvienas gaminys ant vis skirtingo asmens pečių atrodys vis kitaip ir, žinoma, kiekvienas jūsų galite susigalvoti bei prisitaikyti asmeninį šaliko ryšėjimo būdą. Vis tik atrinkome keletą stiliaus patarimų tiems, kuriems trūksta idėjų.

Neslėpkite šaliko galų

Jei iki šiol vis sukišdavote juos po paltu ar striuke, pabandykite priešingai. Tegul jie lieka išorėje, laisvai kabantys. Tai ypač tiks moterims, kurios nori vizualiai „sulieknėti“, kadangi laisvai krintantis šalikas optiškai ištempia ir paplonina figūrą.

 

Per vieną petį permestas šalikas

Ant nugaros besiplaikstanti viena šaliko dalis jūsų įvaizdžiui suteiks nerūpestingumo. Kitą jo galą palikite priekyje ar net užkiškite už apykaklės (galima ir už diržo), kad tvirčiau laikytųsi.

 

Pati nerūpestingiausia kilpa

Sulenkite šaliką pusiau, apjuoskite juo kaklą, o laisvus galus perkiškite ties vidurine dalimi per susiformavusią kilpą. Užveržkite tiek, kiek jums patinka – galima nešioti visai prie kaklo, galima laisviau.

 

Tiesiog užsimeskite ant pečių

Dideli, platūs šalikai dažnai būna labai gražūs, todėl paslėpti šį grožį bandant „apsibintuoti“ jais kaklą būtų šiokia tokia nuodėmė. Tiesiog apgaubkite tokiu šaliku pečius. Šis variantas puikiai tinkamas būnant patalpoje, kai nedėvime nei paltų, nei striukių, tačiau norime užsimesti kažką šilto ir gražaus.

 

Užkiškite už diržo

Jei šalikas didelis ir gražus, tačiau laisvai kadaruojantys jo galai jus erzina ir suteikia nepatogumo, pabandykite tuos galus (arba vieną jų) užsikišti už diržo. Šitaip jis mažiau kliudys judesiams, o atrodys tikrai neprasčiau.

 

Nerūpestingai apvyniokite aplink kaklą

Ilgesnį šaliką pabandykite kelis kartus nestandžiai apsukti sau aplink kaklą, suformuodami savotišką netvarkingą apykaklę. Galai tegul lieka laisvi arba paslėpti. Pabandykite juos palikti priekyje, nugaroje, vieną permeskite per petį, o kitą palikite ant krūtinės. Paeksperimentuokite ir raskite sau tinkamiausią variantą.

Šalikas yra ta aprangos detalė, su kuria galima eksperimentuoti ir žaisti – surišti mazgu, susegti sage, palikti vėjui plevėsuojančius galus, ar paslėpti juos po drabužiais ir pan. Skirtingai dėvėdami šaliką, net ir su ta pačia apranga, kasdien galite atrodyti vis kitaip.

salikelsi   sifonine_skarele

lengva_skarele   siltas_salikas

Prekė pridėta į palyginimą!