Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kas turi būti kiekvienos stilingos moters spintoje
Šiais laikais nėra vieno mados stiliaus – vienoms patinka klasikiniai rūbai, kitoms laisvas ir originalus drabužių dizainas, o dauguma tiesiog derina aprangos detales pagal paskirtį. Pavyzdžiui, į darbą rengiasi kostiumėliais ar oficialių rūbų deriniais, laisvalaikiui renkasi sportinį stilių, tačiau kiekviena turi savo autentišką įvaizdį ir mėgstamas spalvas.
Įvairių formų rankines verta turėti kiekvienai mylinčiai madą
Turbūt kiekviena moteris turi daugiau nei vieną rankinę, derančią įvairiomis progomis prie pasirinktų rūbų ir stiliaus. Pirkėjos dažniausiai renkasi pagal dominuojančią madą, dydį, spalvas, formą, kokybę ir kainą, tačiau apie rekomendacijas kaip išsirinkti rankinę mažai kuri žino. Todėl aptarkime į ką reikėtų atsižvelgti prie užvaldant pirmų sekundžių norams, vos tik išvydus patrauklų variantą.
Šiltos skrybėlės žiemai yra puikus pasirinkimas
Ar tinkamai pasiruošėte žiemos sezonui? Lietuviškas šaltasis metas su savimi kartu atsineša ne tik šv. Kalėdas, tačiau ir ne itin maloniai šaltą orą. Šio sezono metu nesušalti ir nesusirgti yra itin svarbu. Išsirinkite skrybėlę - šiltą aksesuarą Jūsų galvai, kuri žiemos metu jei nebus tinkamai apsaugota gali peršalti.
Kalėdinės dovanos moterims
Šių metų visų laukiama didžioji šventė - Šv. Kalėdos jau ne už (sniego) kalnų. Įteikti dovanas vienas kitam - simbolinė šios žiemos šventės dalis. Ar jau pasiruošėte dovanas savo artimiesiems ir kitiems svarbiems žmonėms? Jei ne - šis sąrašas Jums turėtų padėti išsirinkti, ką dovanoti savo moteriškosios lyties draugėms ir šeimos narėms.
Vyro rudens stilius. Ką privalu turėti spintoje?
Artėjantis šaltasis metų sezonas tikrai nesuteikia priežasties jaustis ir atrodyti niūriai. Nors pastaruoju metu mūsų krašte ruduo užsitęsia iki pat pavasario, nuotaiką pakelti ir į pilką kasdienybę įlieti spalvų lengvai galima derinant stilingus, solidžius ar žaismingus drabužių derinius. Kiekvienas rudens sezonas, atkeliaudamas kartu su savimi atsineša bent jau kelias naujas mados tendencijas, ir tai tampa puikia proga stipriosios lyties atstov
Showing 1 to 5 of 116 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!