Kategorijos

Naujausi straipsniai

Petnešos - stilingo vyro požymis
Stilingo vyro požymių yra nemažai. Tai ir tvarkingi batai, geras laikrodis, sutvarkyta šukuosena (nebūtinai įmantri), ir kiek rečiau pastebimas - petnešos. Petnešų pasirinkimas didelis, todėl diržą petnešomis pakeisti galite nors ir šiandien!
Moteriški stilingi ir šilti žieminiai paltai
Šaltai lietuviškai žiemai atėjus pasirūpinkite šiltu, kokybišku, o taip pat ir stilingu apdaru – rinkitės klasikinį ir niekad nesenstantį paltą. Tai drabužis, standartu tapęs jau nuo praeito amžiaus pirmosios pusės. Tuomet tokie drabužiai buvo gan paprasti – didelis vilnonis apdaras, turintis apsaugoti moterį nuo šalčio, dažniausia turintis tik vieną arba porą sagų.
Kelioniniai krepšiai
Talpūs ir patogūs kelioniniai krepšiai - gera alternatyva lagaminams. Tai gali būti ir ypač talpūs, dideli krepšiai, skirti ilgoms kelionėms lėktuvu ar kitomis transporto rūšimis, o taip pat ir nedideli kelioniniai krepšiai atitinkantis daugelio aviakompanijų rankinio bagažo reikalavimus.
Skrybėlės vasarai – ir madinga, ir naudinga
Vasaros metu privaloma pasirūpinti tinkamu galvos apdangalu. Priešingu atveju rizikuojama nemenkomis sveikatos problemomis: perkaitimu, saulės smūgiu. Vienas iš geriausių pasirinkimų moterims - vasariškos skrybėlės.
Šiltos liemenės vyrams
Rudens, žiemos ir ankstyvojo pavasario sezonai pasižymi savo šaltu oru, todėl norėdami atrodyti stilingi ir neperšalti galite savo aprangos stilių paįvairinti liemenėmis. Tai drabužis, kurio kai prisireikia labai trūksta daugeliui mūsų. Liemenės būna įvairių medžiagų ir stilių, norint išsirinkti sau tinkamą yra tikrai nesunku, tai gali kiekvienas. Taigi, kaip tokį universalų ir naudingą drabužį išsirinkti sau be didesnio vargo?
Showing 1 to 5 of 99 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!