Kategorijos

Naujausi straipsniai

Stilingos liemenės moterims
Šiltos ir stilingos liemenės - puikus pasirinkimas išskirtinį stilių vertinančioms moterims. Tai drabužis, kuris pravers dažnai situacijai. Įsivaizduokite, žvarbus žiemos rytas, o Jums reikia kažką nuveikti lauke, pavyzdžiui, pavedžioti savo keturkojį draugą. Ar norite apsirengti didelę pūkuotą striukę, kuri varžys Jūsų rankų judesius, ar greitai apsivilksite šiltą liemenę?
Skrybėlė yra stilingos aprangos detalė
Išgirdus žodį „skrybėlė“, tikriausiai daugumos žmonių mintys nukeliauja į laukinius Vakarus, kur kaubojui skrybėlę nuo galvos nutraukti galima nebent kartu su visu skalpu. Taip pat skrybėlės primena televizoriaus ekranuose matytas kostiumines dramas, kuriose viduramžių damų galvas puošia įmantrūs galvos apdangalai. Tačiau skrybėlė – tai ne tik neatsiejamas kaubojų, burtininkų ar senosios Anglijos damų atributas. Skrybėlės yra trokštamas šiuolaiki
Kada praktiška nešioti delnines?
Jau vien pavadinimas rodo, kad tai delne telpanti jūsų stiliaus detalė, savo dydžiu ir forma labiau primenanti didesnę piniginę nei rankinę. Tradiciškai jos skirtos įvairioms prabangesnėms progoms: vakarėliams, apsilankymams teatre, pristatymams. Juk ruošiantis į teatrą jums tikrai neprireiks daug daiktų, todėl didelė rankinė šalia puošnios suknelės atrodys ir griozdiškai, ir nepatogiai, ir nestilingai.
Ar kepurės su snapeliu yra ne tik apsauga nuo saulės, bet ir įvaizdžio dalis?
Sunku patikėti, bet kepurė su snapeliu iš tiesų vis dar dažnai „nurašoma” kaip darbinė, skirta pridengti akis nuo saulės, atliekant lauke kokius nors darbus. Taip, pagrindinė ir pirminė snapelio funkcija yra akių apsauga nuo ryškių saulės spindulių ir tai, be jokios abejonės, labai svarbu, tačiau šiais laikais tokios kepuraitės gali tapti neatsiejama jūsų įvaizdžio dalimi.
Lengvos kelioninės striukės - praktiška ir patogu
Šiais laikais didelė dalis žmonių yra užsidarę namuose ir prilipę prie televizoriaus ekrano, kompiuterio arba telefono. Visgi, iki šiol išliko žmonių, kurie nori patirti nuotykių ir yra pilni energijos. Vis dažniau žmonės renkasi trumpas keliones po miškus, kelių dienų kelionę į kitą miestą ar užsienį. Tokių kelionių metu greičiausiai neteks susikrauti lagaminų. Maža kuprinė ir būtiniausi daiktai yra geriausias pasirinkimas. Tokių kelionių metu y
Showing 1 to 5 of 109 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!