Kategorijos

Naujausi straipsniai

Paplūdimio suknelės
Vasaros metu dažnai keliaujama į paplūdimius: prie jūros, ežero ar upės. Be abejonės, mėgaujamasi tiek vandens gaiva, tiek ir išnaudojama saulės kaitra, tačiau kartais visko būna kiek per daug. Tokiose situacijose norisi ką nors apsivilkti. Vienas iš geriausių pasirinkimų - paplūdimio suknelė.
Kai kelnėse per karšta padeda vyriški šortai
Vasaros metu karščių sulaukiame neretai. Ar tai būtų viena kita diena, ar ištisa savaitė, tai gali būti ne tik nemalonu, bet ir pavojinga sveikatai, tad reikia gerai pasirūpinti ir tinkama apranga, ir kitomis apsisaugojimo priemonėmis.
Viena suknelė - daug būdų ją vilkėti
Būna, jog norisi vieną dieną vienokios, o kitą dieną visai kitokios suknelės. Deja, reta dailiosios lyties atstovė gali įgyvendinti tokią svajonę ir turėti kelių kambarių buto dydžio spintą su šimtais skirtingų suknelių, tad tenka riboti save. Arba ieškoti alternatyvų. Viena iš alternatyvų - universali suknelė.
Gėlėti rūbai - vasariškas pasirinkimas
Gėlių raštai, ryškios ir jaukios spalvos – tai vasariškas pasirinkimas, kuris pagyvina mūsų kasdienybę. Nors įprasta manyti, jog gėlės ir panašūs raštai labiau skirti moterims, šiuo metu pasiūloje apstu ir gėlėtų rūbų, kurie puikiai papuoš net ir konservatyvesnį stilių vertinančius vyrus.
Vasaros hitas - peršviečiami moteriški drabužiai
Šiais metais, kai tik atšils orai, matysite gausybę peršviečiamų, skaidrių drabužių, nes tai šių metų šiltojo sezono hitas, neturėsiantis sau lygių. Žinoma, jei tik lietuviški orai moterims leis tuo pasidžiaugti, bet neabejojame, kad rasite tiek puikių dienų, tiek ir idealiai tinkančių rūbų esant ne tokioms puikioms oro sąlygoms.
Showing 1 to 5 of 92 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!