Kategorijos

Naujausi straipsniai

Skrybėlės vasarai – ir madinga, ir naudinga
Vasaros metu privaloma pasirūpinti tinkamu galvos apdangalu. Priešingu atveju rizikuojama nemenkomis sveikatos problemomis: perkaitimu, saulės smūgiu. Vienas iš geriausių pasirinkimų moterims - vasariškos skrybėlės.
Šiltos liemenės vyrams
Rudens, žiemos ir ankstyvojo pavasario sezonai pasižymi savo šaltu oru, todėl norėdami atrodyti stilingi ir neperšalti galite savo aprangos stilių paįvairinti liemenėmis. Tai drabužis, kurio kai prisireikia labai trūksta daugeliui mūsų. Liemenės būna įvairių medžiagų ir stilių, norint išsirinkti sau tinkamą yra tikrai nesunku, tai gali kiekvienas. Taigi, kaip tokį universalų ir naudingą drabužį išsirinkti sau be didesnio vargo?
Suknelės ne tik vasarai, bet ir žiemai
Suknelė - tai populiariausias vasariškas puošnus moteriškas rūbas. Tačiau ar kada nors susimąstėte užsidėti suknelę šaltojo sezono metu? Galvojate, kad tokiam drabužiui per šalta ir su sukneles iškęsti lietuvišką žiemą neįmanoma? Klystate, dar ir kaip įmanoma. Viena iš naujausių mados tendencijų - suknelė žiemai.
TOP 5 Kalėdų dovanos vyrams
Vienas iš visiems mėgstamiausių, Kalėdų, sezonas yra jau labai arti. Prisiminkite tai, kad dovanos – tai viena pagrindinių šios šventės laukimo priežasčių. Jei dar neišsirinkote dovanų artimiems žmonėms - pasinaudokite šiuo sąrašu, kuris jums turėtų padėti apsispręsti.
Paplūdimio suknelės
Vasaros metu dažnai keliaujama į paplūdimius: prie jūros, ežero ar upės. Be abejonės, mėgaujamasi tiek vandens gaiva, tiek ir išnaudojama saulės kaitra, tačiau kartais visko būna kiek per daug. Tokiose situacijose norisi ką nors apsivilkti. Vienas iš geriausių pasirinkimų - paplūdimio suknelė.
Showing 1 to 5 of 96 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!