Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kada praktiška nešioti delnines?
Jau vien pavadinimas rodo, kad tai delne telpanti jūsų stiliaus detalė, savo dydžiu ir forma labiau primenanti didesnę piniginę nei rankinę. Tradiciškai jos skirtos įvairioms prabangesnėms progoms: vakarėliams, apsilankymams teatre, pristatymams. Juk ruošiantis į teatrą jums tikrai neprireiks daug daiktų, todėl didelė rankinė šalia puošnios suknelės atrodys ir griozdiškai, ir nepatogiai, ir nestilingai.
Talpios ir patogios kuprinės kelionėms
Vis daugiau atsiranda žmonių, kurie nori ne tik žiūrėti į kompiuterio ekraną, bet ir pamatyti pasaulį. Tokie žmonės dažniausiai bando taupyti visais įmanomais būdais tiek kasdienybėje, tiek atostogų metu. Dažnai žmonės skundžiasi, jog neturi santaupų kelionėms, bet kiekvieną savaitgalį randa laiko ir lėšų pramogoms. Norint keliauti daug ir turiningai gali net neprireikti daug santaupų. Šiais laikais galima keliauti itin pigiai. Skrendant lėktuvu
Kaklaraištis ar peteliškės? Kada ir kokiai progai rinktis
Yra visiškas mitas, jog vyrams nerūpi kaip jie atrodo ir jie nėra mėgėjai puoštis. Žinoma, jie nepraleidžia tiek laiko prieš veidrodį, kiek praleidžia moterys, jų spintos dažniausiai lengvai užsidaro, o papuošalų dėžutės jie greičiausiai net neturi. Jei kiekviena moteris vakarėlyje atrodys unikaliai, tai vyrai greičiausiai visi bus panašūs. Nesunku nuspėti, jog vyras ateis su tamsiu kostiumu. Visgi, pagrindinės stiliaus detalės yra kaklaraištis b
2020 metų pavasaris: ką būtina turėti spintoje
Nėra paslaptis tai, jog didžioji dalis žmonių nenori atsilikti nuo mados. Itin jauniems žmonėms yra labai svarbu, jog išliktų madingi. Madą kiekvienas žmogus supranta skirtingai, visgi kiekvienais metais atsiranda tendencijos, diktuojančios žmonių stilių. 2020 metų pavasaris nėra išimtis. Yra daug dalykų, kurie yra madingi šių metų pavasarį.
Stilingos kuprinės moterims
Artėjant kokia nors šventei - Naujiesiems metams, šventoms Kalėdoms ar Velykoms, o gal net savo gimimo dienai svarbu skirti dėmesio ir sau. Todėl išsirinkite dovaną ir palepinkite save - Jūs to tikrai nusipelnėte. Nauja kuprinė - tai puikus pasirinkimas. Atrodykite gražiai ir stilingai su savo naujuoju aksesuaru, kuris pabrėš Jūsų skonį madoje ir bus naudingas Jums pagal savo paskirtį.
Showing 1 to 5 of 105 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!