Kategorijos

Populiariausios prekės

Naujausi straipsniai

Dailūs šalikėliai yra elegantiškumo simbolis
Šaliko paskirtis jau senokai nėra tiesiog kaklo ir pečių apsauga nuo šalčio ir vėjo. Ši aprangos detalė gali tapti elegantišku jūsų įvaizdžio išpildymo akcentu.
Džinsiniai švarkeliai vėl madoje?
Ar žinojote, kad medžiagos pavadinimas „džinsas“ (angl. „jeans“) siejamas su Genujos miesto pavadinimu? Tvirtas medvilnės audinys, iš kurio siuvami džinsiniai drabužiai, dar nuo XVI amžiaus buvo žinomas Italijoje. Tai reiškia, kad džinsiniam audiniui gali būti daugiau nei 300 metų. Įsivaizduojat?
Vyriškų rankinių privalumai
Vyrai labai dažnai renkasi paprastumą ir patogumą – ar tai būtų drabužiai, batai, ar rankinės. Tačiau kai kurie taip pat nenori atsilikti ir nuo mados tendencijų. Tad kaip išsirinkti tokią rankinę, kuri būtų ir stilinga, ir patogi, ir funkcionali? Ar tai įmanoma?
Kokios mados naujienos laukia 2021 metais?
2020-ieji metai ilgam įsirašys mūsų kartos atmintyje dėl įvairių dalykų, o vienas iš jų – karantinas. Dėl griežtų apribojimų dauguma žmonių leido laiką namuose, todėl dar populiaresnė ir paklausesnė tapo laisvalaikio apranga. Kadangi daliai teko dirbti namuose, dalyvauti online pokalbiuose, rūbai turėjo būti estetiški, tačiau nebūtinai tokie oficialūs, kaip darbo vietose.
Kas turi būti kiekvienos stilingos moters spintoje
Šiais laikais nėra vieno mados stiliaus – vienoms patinka klasikiniai rūbai, kitoms laisvas ir originalus drabužių dizainas, o dauguma tiesiog derina aprangos detales pagal paskirtį. Pavyzdžiui, į darbą rengiasi kostiumėliais ar oficialių rūbų deriniais, laisvalaikiui renkasi sportinį stilių, tačiau kiekviena turi savo autentišką įvaizdį ir mėgstamas spalvas.
Showing 1 to 5 of 120 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!