Kategorijos

Naujausi straipsniai

Suknelės ne tik vasarai, bet ir žiemai
Suknelė - tai populiariausias vasariškas puošnus moteriškas rūbas. Tačiau ar kada nors susimąstėte užsidėti suknelę šaltojo sezono metu? Galvojate, kad tokiam drabužiui per šalta ir su sukneles iškęsti lietuvišką žiemą neįmanoma? Klystate, dar ir kaip įmanoma. Viena iš naujausių mados tendencijų - suknelė žiemai.
TOP 5 Kalėdų dovanos vyrams
Vienas iš visiems mėgstamiausių, Kalėdų, sezonas yra jau labai arti. Prisiminkite tai, kad dovanos – tai viena pagrindinių šios šventės laukimo priežasčių. Jei dar neišsirinkote dovanų artimiems žmonėms - pasinaudokite šiuo sąrašu, kuris jums turėtų padėti apsispręsti.
Paplūdimio suknelės
Vasaros metu dažnai keliaujama į paplūdimius: prie jūros, ežero ar upės. Be abejonės, mėgaujamasi tiek vandens gaiva, tiek ir išnaudojama saulės kaitra, tačiau kartais visko būna kiek per daug. Tokiose situacijose norisi ką nors apsivilkti. Vienas iš geriausių pasirinkimų - paplūdimio suknelė.
Kai kelnėse per karšta padeda vyriški šortai
Vasaros metu karščių sulaukiame neretai. Ar tai būtų viena kita diena, ar ištisa savaitė, tai gali būti ne tik nemalonu, bet ir pavojinga sveikatai, tad reikia gerai pasirūpinti ir tinkama apranga, ir kitomis apsisaugojimo priemonėmis.
Viena suknelė - daug būdų ją vilkėti
Būna, jog norisi vieną dieną vienokios, o kitą dieną visai kitokios suknelės. Deja, reta dailiosios lyties atstovė gali įgyvendinti tokią svajonę ir turėti kelių kambarių buto dydžio spintą su šimtais skirtingų suknelių, tad tenka riboti save. Arba ieškoti alternatyvų. Viena iš alternatyvų - universali suknelė.
Showing 1 to 5 of 94 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!