Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kaklaraištis ar peteliškės? Kada ir kokiai progai rinktis
Yra visiškas mitas, jog vyrams nerūpi kaip jie atrodo ir jie nėra mėgėjai puoštis. Žinoma, jie nepraleidžia tiek laiko prieš veidrodį, kiek praleidžia moterys, jų spintos dažniausiai lengvai užsidaro, o papuošalų dėžutės jie greičiausiai net neturi. Jei kiekviena moteris vakarėlyje atrodys unikaliai, tai vyrai greičiausiai visi bus panašūs. Nesunku nuspėti, jog vyras ateis su tamsiu kostiumu. Visgi, pagrindinės stiliaus detalės yra kaklaraištis b
2020 metų pavasaris: ką būtina turėti spintoje
Nėra paslaptis tai, jog didžioji dalis žmonių nenori atsilikti nuo mados. Itin jauniems žmonėms yra labai svarbu, jog išliktų madingi. Madą kiekvienas žmogus supranta skirtingai, visgi kiekvienais metais atsiranda tendencijos, diktuojančios žmonių stilių. 2020 metų pavasaris nėra išimtis. Yra daug dalykų, kurie yra madingi šių metų pavasarį.
Stilingos kuprinės moterims
Artėjant kokia nors šventei - Naujiesiems metams, šventoms Kalėdoms ar Velykoms, o gal net savo gimimo dienai svarbu skirti dėmesio ir sau. Todėl išsirinkite dovaną ir palepinkite save - Jūs to tikrai nusipelnėte. Nauja kuprinė - tai puikus pasirinkimas. Atrodykite gražiai ir stilingai su savo naujuoju aksesuaru, kuris pabrėš Jūsų skonį madoje ir bus naudingas Jums pagal savo paskirtį.
Pavasariniai paltukai moterims praverčia ir vasarą
Vasarišką šilumą mūsų klimato zonoje labai greitai moka išstumti ir visai nešiltas vėjas, saulę užstelbiantys debesys ir akyse krentantys termometro stulpeliai. Deja, turime su tuo susitaikyti ir prie to prisitaikyti. Šiltą striukę dažna moteris pavasarį paslepia į toliausią spintos kampą, todėl reikia pagalvoti kuo gi būtų galima apsisaugoti subjurus orams. Vienas iš sprendimų - pavasariniai paltukai.
Petnešos - stilingo vyro požymis
Stilingo vyro požymių yra nemažai. Tai ir tvarkingi batai, geras laikrodis, sutvarkyta šukuosena (nebūtinai įmantri), ir kiek rečiau pastebimas - petnešos. Petnešų pasirinkimas didelis, todėl diržą petnešomis pakeisti galite nors ir šiandien!
Showing 1 to 5 of 103 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!