Kategorijos

Naujausi straipsniai

Kokios mados naujienos laukia šią vasarą?
Vasara – daugeliui žmonių mėgstamiausias metų laikas. Jam artėjant, noriai pradedame planuoti ne tik tai, kur vyksime ir ką veiksime orams atšilus, bet ir mintyse kuriame nuostabiausius derinius, kuriais būtinai pasipuošime karštomis vasaros dienomis. Na, o, kad tuos derinius kurti būtų paprasčiau bei lengviau, verta pasidomėti ir mados naujienomis. Tad, kokios jos?
Pavasarinės liemenės
Liemenės – vienas populiariausių pasirinkimų, atėjus pavasariui: jas puikiai tinka dėvėti tuomet, kai striukės ar palto nebereikia, tačiau yra pakankamai šiltos, kad suteiktų jums jaukumą vėjuotą ar apniukusią dieną.
Moteriškų kuprinių topas
Nedidelės gražios kuprinės jau senokai konkuruoja su rankinėmis. Jos patogesnės tuo, kad gali būti nešiojamos ant pečių, taip paliekant laisvas rankas. Be to, vaikštinėti su kuprine žymiai sveikiau nugarai dėl vienodai paskirstyto svorio (net jei tas svoris ir labai nedidelis).
Kaip valyti paltą su medvilniniu užpildu?
Bet koks drabužis, jei jį tinkamai prižiūrėsite ir valysite, tarnaus žymiai ilgiau. Paprastai dėl kasdienių rūbų priežiūros didelių problemų niekam nekyla, tačiau būtent paltai dažnai tiesiog „atleidžiami“ nuo valymo.
Dailūs šalikėliai yra elegantiškumo simbolis
Šaliko paskirtis jau senokai nėra tiesiog kaklo ir pečių apsauga nuo šalčio ir vėjo. Ši aprangos detalė gali tapti elegantišku jūsų įvaizdžio išpildymo akcentu.
Showing 1 to 5 of 124 (1 Pages)
Prekė pridėta į palyginimą!