Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Perkamiausios

Šiuo metu nėra geriausiai parduodamų prekių

Populiariausios prekės

No best sellers at this time

Naujausi straipsniai

Information

Specialūs pasiūlymai

Kaip valyti paltą su medvilniniu užpildu?

Kaip valyti paltą su medvilniniu užpildu?

Bet koks drabužis, jei jį tinkamai prižiūrėsite ir valysite, tarnaus žymiai ilgiau. Paprastai dėl kasdienių rūbų priežiūros didelių problemų niekam nekyla, tačiau būtent paltai dažnai tiesiog „atleidžiami“ nuo valymo. Vis tik, net jei jūs su paltu rodosi niekur per daug neprisiliečiate, tai juk viršutinis kasdienis šaltojo metų laiko apdaras, kurį veikia ore esančios dalelės, dulkės, įsigeria įvairūs kvapai ir t. t. Todėl drabužis pamažu praranda gražią išvaizdą, o jums kyla noras pasidairyti naujo.

Taigi kaip valyti paltą su medvilniniu užpildu, kad jis jums tarnautų kuo ilgiau?

Medvilnės užpildas (pašiltinimas) yra populiarus pasirinkimas dėl šio natūralaus pluošto savybių. Jis puikiai sugeria drėgmę, nesielektrina, yra pralaidus orui orui, tačiau puikiai šildo. Medvilninės medžiagos nėra brangios, tačiau tvirtos, higieniškos, antialergiškos, ilgaamžės bei – svarbiausia – lengvai prižiūrimos.

Suprantama, patogiausia būtų tokį paltą periodiškai nunešti į drabužių valyklą, kur juo bus tinkamai pasirūpinta, tačiau tai iš jūsų pareikalaus tam tikrų investicijų. Žinant keletą niuansų, paltą su medvilniniu užpildu lengva prižiūrėti ir patiems.

-        Visų pirma ištyrinėkite etiketę. Ten tikrai bus nurodyti svarbiausi drabužio priežiūros akcentai.

-        Skalbti paltą galima tik išskirtiniu atveju ir tik rankomis iki 30 laipsnių šilumos vandenyje. Jokiu būdu netrinkite ir stipriai negręžkite, nes drabužis gali prarasti savo formą ir jį apsirengus atrodys negražiai.

-        Jeigu teko plauti paltą, nedžiovinkite jo skalbyklės būgne, o leiskite natūraliai išdžiūti (geriausia gryname ore), tvarkingai pakabintam ant pakabos.

-        Jei ant palto atsirado dėmė, viso drabužio valyti nereikia, o tik suteptą vietą.

-        Dulkes galite pašalinti tiesiog gerai iškratant drabužį, nuvalant drėgnu rankšluostėliu ar specialia šluoste, o smulkius prilipusius nešvarumus (pavyzdžiui, plaukus) puikiai surinks specialūs lipnūs voleliai, kurių galite įsigyti praktiškai visuose prekybos centruose.

-        Jei ant audinio paviršiaus atsirado susivėlusių „gumuliukų“, kurie gadina visą vaizdą, galite juos pašalinti specialiu tam skirtu prietaisu arba skustuvu (tik atsargiai, neprapjaukite).

-        Šiltuoju metų laiku, kai paltas nereikalingas, įmaukite jį į specialų drabužių saugojimui skirtą maišą. Taip apsaugosite nuo dulkių.

Jei drabužis smarkiai išsitepė, o jūs bijote jį sugadinti, geriausia nešti tiesiai į valyklą, o ne eksperimentuoti su valymo priemonėmis ir būdais.

Prekė pridėta į palyginimą!