Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Perkamiausios

Šiuo metu nėra geriausiai parduodamų prekių

Populiariausios prekės

No best sellers at this time

Naujausi straipsniai

Information

Specialūs pasiūlymai

Moteriškų kuprinių topas

Moteriškų kuprinių topas

Nedidelės gražios kuprinės jau senokai konkuruoja su rankinėmis. Jos patogesnės tuo, kad gali būti nešiojamos ant pečių, taip paliekant laisvas rankas. Be to, vaikštinėti su kuprine žymiai sveikiau nugarai dėl vienodai paskirstyto svorio (net jei tas svoris ir labai nedidelis).

Kokios kuprinės karaliauja 2022 metų žiemos sezonu?

Griežtų taisyklių čia nėra. Galite nešioti net ir prieš porą metų įsigytą kuprinę, jei ji jums patinka. Šį sezoną dizaineriai neskyrė joms ypatingo dėmesio. Vis tik tai labai patogus dalykas, kuris gali šauniai papildyti jūsų drabužių stilių bei įvaizdį.

Jei dairotės naujos kuprinės, neprašausite pro šalį, pasirinkusios tradicinį keturkampės ar kvadratinės formos gaminį. Taip pat populiari į viršų apvalėjanti forma. Kuprinė gali būti odinė arba tekstilinė. Populiariausios spalvos tradiciškai lieka juoda, pilka, balta, ruda ar rusva, tačiau galite rinktis ir kitokius variantus. Įprastos spalvos padės labiau susilieti su minia, o ryškios, rečiau sutinkamos – iš jos išsiskirti. Jei norite kažko įmantresnio, galite įsigyti ne vienos spalvos kuprinę. Stilingai ir žaismingai atrodo dviejų spalvų (pavyzdžiui, juodos ir baltos arba rudos ir baltos ir pan.) gaminiai, taip pat kuprinės, puoštos metalinėmis detalėmis.

Kaip jau supratote, kuprinę šiam sezonui geriausia rinktis tokią, kuri bus jums patogi ir atitiks skonį. Juk jos pagrindinė paskirtis suteikti daugiau patogumo. Atsižvelkite ir kiek bei kokių daiktų planuojate su savimi nešiotis. Sunkesnį svorį visada geriau paskirsto platesnės petnešos.

Jei norite suteikti savo kuprinei daugiau žaismingumo, galite prikabinti prie jos kokį nors patinkantį aksesuarą. Tai galėtų būti tarkim stilingas atšvaitas ar kažkas panašaus.

Prekė pridėta į palyginimą!