Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Perkamiausios

Šiuo metu nėra geriausiai parduodamų prekių

Populiariausios prekės

No best sellers at this time

Naujausi straipsniai

Information

Specialūs pasiūlymai

Kokios mados naujienos laukia šią vasarą?

Kokios mados naujienos laukia šią vasarą?

Vasara – daugeliui žmonių mėgstamiausias metų laikas. Jam artėjant, noriai pradedame planuoti ne tik tai, kur vyksime ir ką veiksime orams atšilus, bet ir mintyse kuriame nuostabiausius derinius, kuriais būtinai pasipuošime karštomis vasaros dienomis. Na, o, kad tuos derinius kurti būtų paprasčiau bei lengviau, verta pasidomėti ir mados naujienomis. Tad, kokios jos?

Tęstinumas ir tvarumas

Viena svarbiausių šių metų mados naujienų mums sako, kad turime atsigręžti į tęstinumą bei tvarumą, taigi, tai reiškia, kad turime rinktis tokius drabužius, kurie bus madingi bei tinkami dėvėti ilgesnį laiko tarpą nei vien tik šią vasarą. Nebereikėtų rinktis tokių drabužių, aprangos detalių bei avalynės, kurios tik sužiba tarsi kometos, o vėliau užgęsta ir lieka tūnoti spintoje. Artėjant vasarai, rinkitės tai, ką galėtumėte pritaikyti ir rudens, žiemos, pavasario, o taip pat ir  jau 2023 – ųjų metų vasaros deriniams.

Ryškios spalvos

Sakoma, kad spalvos puošia mūsų gyvenimą. Na, o ko jau ko, tačiau šių metų vasarą, spalvų patariama rinktis kuo daugiau ir jos turėtų būti kuo ryškesnės. Ryškiai mėlyna, ryškiai geltona ar ryškiai oranžinė spalvos yra puikūs pasirinkimai 2022 – ųjų vasarai. Taip pat nebijokite derinti ryškiais spalvas tarpusavyje.

Karšta naujiena – pilkos ir violetinės spalvos derinys

Dar viena karšta 2022 – ųjų metų vasaros naujiena yra pilkos bei violetinės spalvos derinys. Toks spalvinis duetas buvo ypač populiarus 1960 – aisias, o šiandien ir vėl grįžta į mūsų drabužines. Pilkos – violetinės spalvos derinys puikai tiks oficialioms progoms, dalykiniams susitikimams.

Klasikiniai švarkai bei švarkeliai

Madingais taip pat vėl bus ir klasikiniai švarkai bei švarkeliai. Juos šią vasarą patariama rinktis ne tik dalykiniams, bet ir laisvalaikio, pramoginiams įvaizdžiams.

Prekė pridėta į palyginimą!